Samsung Ön Camı Kırıldı Garantiye Girer mi?

Blog sayfasına dönün
Samsung Galaxy Home Tuşu Değişimi Fiyat Listesi

Samsung Ön Camı Kırıldı Garantiye Girer mi? – Tüm bilinmesi gerekenler

Samsung Ön Camı Kırıldı Garantiye Girer mi?

Samsung ön camı kırıldı garantiye girer mi sıkça sorulan ve merak edilen konular arasında yer alıyor. Bu hasar tipi diğer ekran hasarlarında olduğu gibi firmalar tarafından garanti kapsamına alınmıyor. Peki ama neden?

Samsung Ön Cam Değişimi Garantiye Girmez

Samsung Ön Camı Kırıldı Garantiye Girer mi?
Samsung Ön Camı Kırıldı Garantiye Girer mi?

Ön cam kırılmasının garantiye girmemesinin ana sebebi elbette siz cihazı satın alırken firmanın camın herhangi bir şekilde kırılmayacağının garantisini vermemiş olmasıdır. Zira böyle bir garanti gerçekçi olmayacaktır. Akıllı telefon camları bazı zamanlarda telefon betona düşmesine rağmen sağlam kalırken bazen alçak bir yerden düştüğünde paramparça olabiliyor. En kolay hasar gören parçalar olduğundan Samsung’un böyle bir yükün altında girmesi akıllıca olmayacaktır.

Bahsettiğimiz gibi ön cam kırılması ya da benzer hasarlar için ne Samsung ne de Apple gibi markalar ekran değişim ücretini karşılamaz. Dolayısıyla ekran kazalarının faturası yalnızca müşteriye yansıtılır. Ön cam değişimi pahalı bir süreçtir. O nedenle müşteriler daha uygunlu fiyatlı ve belki de daha hızlı alternatif çözümlere yönelirler. CepMarket gibi tecrübeli teknik servisler bunlara en iyi örnektir. Samsung ekran değişimi CepMarket’te sadece 1 saat içerisinde tamamlanmış olur. Müşteriler, beklerken cihazlarını teslim alabilirler.

Android Telefon Özellikleri Öğrenme

Samsung ön cam yenileme işlemi ile CepMarket ön cam yenileme işlemi aynı metotlarla sürdürülmektedir. Ancak CepMarket’te müşteriler cihazlarının tamir edilmesi için haftalarca beklemek zorunda kalmazlar. Hem daha az ücret öder hem de cihazlarını aynı gün ve hatta aynı saat içinde teslim alabilirler. İstanbul’da ikamet etmeyen müşterilerimiz Samsung telefonlarını mağazamıza ücretsiz kargoyla ulaştırabilir ve aynı gün tamir edilip tekrar kargolandıklarını görebilirler.

Aralık 2020 – Telefon Cam Değişimi Fiyatları

Model İşlem Fiyat
Samsung S9
Cam Değişimi 600 TL
Samsung S9 Plus
Cam Değişimi 600 TL
Samsung Note 9
Cam Değişimi 700 TL
Samsung Note 8 Cam Değişimi 600 TL
Samsung S8 Plus Cam Değişimi 500 TL
Samsung S8 Cam Değişimi 500 TL
Samsung S7 Edge Cam Değişimi 500 TL

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün