Samsung Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone Ön Cam Değişimi Yorum

Samsung Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung ön cam değişimi nasıl yapılır biraz bundan bahsedelim. Samsung telefonlar iPhone’lar gibi konu ön cam değişimi olduğunda şanslı tarafta yer almaktadır. Bu telefonlarda ön cam değişimi yapılırken orijinal ekran yerinde bırakılmaktadır.

Samsung Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Cam Değişimi Bilgisi

CepMarket’te Samsung ön cam değişimi diğer çoğu mağazadan daha gelişmiş yöntemler kullanılarak gerçekleştirilir. Peki Samsung ön cam değişimi nasıl yapılır? İşleme başlanırken önce buz makinesi ile panel -174 dereceye kadar soğutulur. Soğutma işleminin ardından ön cam kolayca ekrandan ayrılır. Orijinal ekran yerinde kalır.

Kırık cam Samsung telefondan çıkarıldıktan sonra yerine yeni sıfır cam takılır. Cama OCA ile iletkinlik verilerek yerine daha iyi oturması sağlanır. Geleneksel mağazaların aksine tüm işlem 1 saatten kısa bir sürede tamamlanır. Böylece çoğu müşterimiz mağazamızda beklerken telefonlarının tamirini tamamlandığını görebilirler.

Samsung ön cam değişimi işleminin en etkili biçimde yapılış şekli budur. Diğer servisler ekran değişimi yapabilir. Ekran hasarlı değilken Samsung ekran değişimi yapmanın bir anlamı yoktur. Aksine orijinal ekranınızı kaybeder ve yerine muadil ekranla devam edersiniz. Bu da herkes için istenmeyen bir durumdur. CepMarket kaliteli muadil ekranlar kullanmasına karşın piyasa çok sayıda ürünle doludur.

  Kadıköy Akıllı Cep Telefonu Hastanesi

Samsung ön cam değişimi işlemi nasıl yapılır bundan bahsettiğimize göre aşağıda fiyat bilgisi tablosuna göz atarak konu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. CepMarket’te kurye ile telefon tamiri ve kargo ile telefon tamiri gibi gelişmiş hizmetler de sunulur. Tüm tamir işlemlerinde değişen parça faturalanır ve ters giden bir durumda garanti kapsamı içerisine alınır.

Nisan 2021 – Samsung Ön Cam Değişimi Fiyatları

ModelİşlemFiyat
Samsung S9
Cam Değişimi600 TL
Samsung S9 Plus
Cam Değişimi600 TL
Samsung Note 9
Cam Değişimi700 TL
Samsung Note 8Cam Değişimi600 TL
Samsung S8 PlusCam Değişimi500 TL
Samsung S8Cam Değişimi500 TL
Samsung S7 EdgeCam Değişimi500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir