Orjinal Ekranınızdan Vazgeçmeyin!

iPhone Ön Cam Değişimi Yorum

Orjinal Ekranınızdan Vazgeçmeyin!

Kayıp düşen ve camı hasar alan telefonlar karşısında hemen en yakındaki bir teknik servise koşup camınızı yenilemeye çalışmayın. Her servis telefon cam yenileme işlemine aynı yöntemle yaklaşmayabilir.

Orjinal Ekranınızdan Vazgeçmeyin!

Cam Değişimi Yaptırırken Orijinal Ekranınızı Kaptırmayın

Telefonuzun camı kırılmış veya çatlamışsa bu noktada sadece deneyimli servisleri tercih etmenizi öneririz. Zira her servis cam değişimi işlemini aynı titizlikle ele almamaktadır. Bazı servisler hem ücreti artırmak hem de işlemi hızlandırmak adına ekran değişimi yaparak camı yenileme yolunu seçer.

Özellikle iPhone ve Samsung modellerde bu şart değildir. Yani çatlamış cam yerinden çıkarılarak orijinal ekranın sizde kalması sağlanabilir. O nedenle orijinal ekranınızdan vazgeçmeyin. Bu ekranların yerine takılan yedek parça ekranlar genellikle daha düşük kalite olurlar ve ışık şiddeti ya da renk tonu gibi konularda farklılaşırlar.

Sahte ekranlar daha çok ısınır ve düştüklerinde daha kolay kırılırlar. CepMarket ise kullandığı özel ve pahalı ekipmanlar sayesinde yalnız cam değişimi yaparak orijinal ekranın müşteride kalmasını sağlar. Böylece hem değişim ücreti yarı yarıya azalır hem de kullanıcı deneyimi değişmez.

  IMEI Klonlanmış Telefon Nasıl Açılır?

Mayıs 2021 – Telefon Cam Değişimi Ücretleri

ModelYapılan İşlemFiyat
iPhone XRCam Değişimi700 TL
Samsung Note 9Cam Değişimi700 TL
iPhone XS MaxCam Değişimi800 TL
iPhone XSCam Değişimi600 TL

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir