Kırık Telefon Camı Ne Kadara Yapılır?

Kırık Telefon Camı Ne Kadara Yapılır?

Kırık Telefon Camı Ne Kadara Yapılır? – Ücretleri nedir?

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApp’tan Yaz

Kargo Cepmarket

Kırık Telefon Camı Ne Kadara Yapılır?

Kırık ekranlı bir cihazı kullanmaya devam etmek mümkün olsa da uzun vadede beklenmedik sonuçlarla karşılaşılması olasıdır. Ekran camı kırıldığında küçük parçalara ayrıldığından bunların dağılmaya devam etmesi mümkün.

Kırık Telefon Camı Ne Kadara Yapılır?
Kırık Telefon Camı Ne Kadara Yapılır?

Dolayısıyla hem sağlık hem de maddi açıdan daha büyük sorunlara neden olmaması için kullanıcılar kırık ekranlı telefonlarını tamir ettirmek ister. Bu nedenle kırık telefon camı ne kadara yapılır merak edilen sorular arasında yer alıyor.

Kıırk telefon camı bugün birçok teknik serviste çözüme kavuşturuluyor. Ancak burada kullanılan yöntem oldukça önemli. Bazı servisler sadece ön camı kırık olan iPhone veya Samsung model telefonlarda LCD değişimi yaparak camı yenileme yoluna gidiyor. Ancak bunun sakıncalı olduğunu belirtelim.

Yeni takılan LCD renkleri ve ışığı her zaman orijinal ekran kadar net ve doğru veremiyor. O nedenle CepMarket gerekli olduğunda yalnızca cam değişimi yaparak orijinal ekranınızın sizde kalmasını sağlıyor. Böylece işlemi hem daha ucuza getirmiş oluyor hem de kullanıcı deneyiminiz sarsılmıyor.

  Ekranda Bir Önceki Görüntünün İzi Kalıyor

Aşağıda başlıca markaların cam değişim ücretini görebilirsiniz. Daha fazla model için servisimizi arayabilirsiniz. Telefonların kırık cam değişim ücretleri modelden modele büyük oranda değişiyor. Ancak cihazın fiyatı genellikle bu ücretle doğru orantılı oluyor. Tamir süresi ise ortalama 1 saati buluyor.

Nisan 2021 – Telefon Cam Değişimi Fiyatları

ModelİşlemFiyat
iPhone XS Max
Cam Değişimi800 TL
iPhone XSCam Değişimi600 TL
iPhone XRCam Değişimi700 TL
Samsung Note 8Cam Değişimi600 TL
Samsung S8 PlusCam Değişimi500 TL
Samsung S8Cam Değişimi500 TL
Samsung S7 EdgeCam Değişimi500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (4)

 • Misafir Reply

  Samsung Galaxy M20 (SM-M205F) Telefon ekranı yaptırmak ne kadar?

  25 Mart 2021 at 14:38
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Samsung Galaxy M20 ekran değişim ücreti 499 TL’dir, 1 saat içerisinde tüm test ve kontrolleri tamamlanarak kullanıma hazır halde teslim edilir.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   8 Nisan 2021 at 10:33
 • Cep Market Reply 6 Haziran 2020 at 19:44
 • Cep Market Reply

  Merhaba; İleri düzeydeki kırık ve çatlaklar kullanıma engel olan bir duruma geldiğinde değişim gerekli olabilir, bunun dışında ufak ölçekteki çizik yada kılcal çatlaklar için tavsiyemiz nano koruma olacaktır.

  Dilerseniz ön cam değişimi işleminide uygulayabiliriz, daha uygun fiyat ile orijinal ekran kullanımına devam edebilirsiniz. Ekran değişimi için extra yüksek ücretler ödemenize gerek kalmayacaktır.

  Düşük kalite ekranlar kötü ışık yoğunluğuna ve rengine sahiptir. Bu ekranlarda görüntü daha sarımtırak veya pembe olmaktadır. Aynı zamanda fazla ışık yaydıklarından hem gözü rahatsız eder hem de fazla güç tüketirler. CepMarket bu anlamda yalnızca OEM kalite ekranlar kullanmaktadır. Bu ekranlar markaya tedarik edilen orijinal ekranlarla aynı kalitede ürünlerdir. CepMarket’te uygun fiyatlı Galaxy A70 ekran değişimi yapıyoruz.

  Güncel fiyatlar için linke tıklayabilirsiniz.

  https://cepmarket.com.tr/urun/samsung-galaxy-a70-ekran-degisimi/

  10 Şubat 2020 at 17:47

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir