Kırık Ekranlı Telefon Satılır Mı?

Kırık Ekranlı Telefon Satılır Mı?

Kırık Ekranlı Telefon Satılır Mı?

Kırık ekranlı telefon satılır mı merak edilen sorular arasında yer alıyor. Kırık ekranlı telefonları satmadan önce bilinmesi ve yapılması gerekenler neler?

"Kırık

Kırık ekranlı telefonları onarmak kullanıcıların düşündüğünden çok daha kolay ve hesaplıdır. Ekranın kırılması teknik servis dilinde genellikle ön camın kırılması ya da yalnızca camın kırılması olarak adlandırılır. Ekran kırıldığında cihaz görüntü vermez ya da normalden farklı renkler gösterebilir.

Eğer sizin için de durum buysa ve telefonunuz artık görüntü vermiyorsa bu durumda CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli teknik servislerden yardım alabilir ve cihazınızı satmadan önce LCD ekranını onarabilirsiniz. Görüntü vermeyen bir telefonu satmak neredeyse imkansız olacaktır.

Ancak LCD bir şekilde görüntü veriyor ya da sadece ön cam kırık ve LCD sağlam bir şekilde çalışıyorsa bu durumda CepMarket’te sadece ön cam değişimi yaptırarak orijinal LCD’nin cihazınızda kalmasını sağlayabilirsiniz. Orijinal LCD‘nin yerinde olduğunu bilmek telefonu satın alacak müşteri için önemli olabilir. Servisimizde her marka telefonun ekran ve cam değişimi yapılmaktadır.

  Kadıköy'de En İyi Samsung Servisi

Özellikle Samsung ve iPhone telefonlarda servisimiz yalnız cam değişimi yaparak müşterinin LCD ekranını gerekli olmadıkça değiştirmemekte ve bu sayede müşterinin yararını gözetmektedir. Yalnız cam değişimi profesyonel ekipmanlarla ve modern tekniklerle yapıldığında risksiz ve hızlı bir işlemdir. Ancak her serviste uygulandığını görmek mümkün olmayabilir.

Nisan 2021 – Telefon Cam Değişimi Fiyatları

ModelİşlemFiyat
iPhone XS Max
Cam Değişimi800 TL
iPhone XSCam Değişimi600 TL
iPhone XRCam Değişimi700 TL
Samsung Note 8Cam Değişimi600 TL
Samsung S8 PlusCam Değişimi500 TL
Samsung S8Cam Değişimi500 TL
Samsung S7 EdgeCam Değişimi500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir