Kırık Ekran Nasıl Tamir Edilir?

Blog sayfasına dönün
Cep Telefonu Kırık Çatlak Ön Cam Değişimi Fiyatları

Kırık Ekran Nasıl Tamir Edilir? – Bilinmesi gerekenler neler?

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApp’tan Yaz

Kargo Cepmarket

Kırık Ekran Nasıl Tamir Edilir?

Kırık ekran nasıl tamir edilir merak edilen sorular arasında yer alıyor. Ekranlar her yeni cep telefonu ile değişiyor ve gelişiyor olsa da tamir yöntemleri çoğunlukla aynı kalmaktadır.

Kırık Ekran Nasıl Tamir Edilir?
Kırık Ekran Nasıl Tamir Edilir?

Kullanıcılar Kendi Ekranını Tamir Edebilir

Bir ekranın nasıl tamir edildiğini bilerek kullanıcılar ekran tamirine fazla ücret ödemekten kurtulabilirler. Aynı zamanda ekranlarını çok basit gereçlerle değiştirebilir ve böylece masrafa girmekten kaçınırlar. Ancak yötnem basitleştikçe riskler de artar.

Ancak ekran tamiri herkesin üstesinden gelebileceği bir işlem olmayabilir. Özellikle bu kadar farklı modelin olduğu bir pazarda bu pek mümkün değildir. Çoğu telefonda kullanılan ekranlar benzer özelliklere sahip olsa da bunların cihaza monte ediliş biçimleri değişmektedir. O nedenle tamirini yapmak istediğiniz ekranın nasıl sökülebileceği ile ilgili detaylı bir rehbere sahip olmak yaralı olabilir.

Online Telefon Tamir

Aksi geçerli olduğunda ise CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerden yardım alarak riske girmekten kaçınabilirsiniz.  CepMarket kırık ekran tamiri konusunda gelişmiş ekipmanlar kullanan bir teknik servistir. Ekranı yenilerken eğer ön cam hasarlıysa sadece ön cam tamiri yaparak LCD’nin yerinde kalmasını sağlar.

Bazı servisler bunun aksini gerçekleştirerek sizin orijinal ekranınızdan olmanızı sağlayabilir. Orijinal ekran denk yedek bir ekranla değiştirildiğinde beraberinde koruyucu ön cam da (Gorilla Glass veya Apple Sapphire) yenilenmiş olur. Ancak orijinal ekran yok yere kaybedilir. O nedenle bu konuya dikkat etmek önemlidir. CepMarket orijinal ekranı yerinde tutmaya gayret eden ender servislerdendir.

25 Eylül 2020 – Telefon Cam Değişimi Fiyatları

ModelİşlemFiyat
iPhone XS Max
Cam Değişimi1200 TL
iPhone XSCam Değişimi700 TL
iPhone XRCam Değişimi TL
Samsung Note 8Cam Değişimi600 TL
Samsung S8 PlusCam Değişimi500 TL
Samsung S8Cam Değişimi500 TL
Samsung S7 EdgeCam Değişimi500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (10)

 • Müşteri cevap

  Evde telefon ekranı tamiri yapıyor musunuz Online akıllı cep telefonu tamir ihtiyacımız var

  Kurumsal cep telefonu tamiri desteği rica ediyoruz mümkünse, kredi kartı ile post gönderiyor musunuz?

  27 Mart 2020 , 03:37
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Aşağıdaki makale sizleri bilgilendirecektir, Online web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

   Online telefon tamiri noktasında hizmet almak isteyen müşterilerimize CepMarket olarak hızlı ve güvenilir cep telefonu tamirleri yapıyoruz. CepMarket, Kadıköy’de bulunan ve 2006 yılından bu yana cep telefonu tamiri yapan profesyonel bir teknik servistir. Online telefon tamir seçeneklerimiz ile şimdi gelişmiş tamir hizmetlerimizi tüm İstanbul ve Türkiye’ye ulaştırıyoruz.

   Online Telefon Tamir

   Motorlu Kurye ile Alım

   Online telefon tamir hizmetimizde dilerseniz cihazınızı motorlu kuryemiz ile alıyor, Kadıköy mağazamızda tamirini gerçekleştiriyor ve ardından teslim aldığımız adrese veya sizin belirtmiş olduğunuz başka bir adrese motokurye ile tekrar ulaştırıyoruz.

   Online telefon tamir seçeneğimiz özellikle İstanbul’da olup da iş akışının verdiği yoğunluk nedeniyle cihazlarını servisimize getiremeyen müşterilerimiz tarafından oldukça cazip bulunmaktadır.

   Tüm Türkiye’ye Online Telefon Tamiri

   Kadıköy, CepMarket mağazamız ile yalnızca İstanbul’a değil tüm Türkiye illerine telefon tamiri yapıyoruz. Gelişmiş yalnız ön cam değişimi tamirlerimizden anakart tamiri ve hoparlör tamiri ile şarj soketi değişimine kadar müşterilerimizin ihtiyacı olan pek çok onarım işlemine cevap veriyoruz. Kullandığımız parçalar A kalite olup işlemlerde cihazınızın orijinal özellikleri değişmemekte ve de bilgileri silinmemektedir.

   27 Mart 2020 , 03:39
 • Müşteri cevap

  Telefonların ekran çatlağı nasıl giderilir bir videoda sıvı nano gördüm usta diş macunu gibi sıktı adam sürdü ekrana sanırım telefon cam çatlak giderici. Bundan sizde varmıdır?

  7 Şubat 2020 , 23:30
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Özel nano kaplama ile özel yapıştırıcı jel kısmen mini ölçekteki çizikleri kapatmaya yardımcı olabilir. Bunun dışında İnternet üzerinden satışı yapılan çatlak gidericiler mevcuttur.

   Fakat bunlar büyük dereceki çatlakları kapatmaya yetmezler. Tavsiyemiz ön cam değişimi yönünde olacaktır.

   Örnek özel nano uygulama videosu için tıklayabilirsiniz.

   8 Şubat 2020 , 21:02
 • Müşteri cevap

  Telefon yüzüstü yere düştü ve cam kırıldı Samsung a50 ekran değişimi yapıyormusunuz

  3 Ağustos 2019 , 13:23
 • Müşteri cevap

  iPhone 6s telefonum var ekranı kırıldı OEM ekran ve orijinal ekran arasında fark var mı

  2 Ağustos 2019 , 16:40
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Düşük kalite ekranlar kötü ışık yoğunluğuna ve rengine sahiptir. Bu ekranlarda görüntü daha sarımtırak veya pembe olmaktadır. Aynı zamanda fazla ışık yaydıklarından hem gözü rahatsız eder hem de fazla güç tüketirler. CepMarket bu anlamda yalnızca OEM kalite ekranlar kullanmaktadır. Bu ekranlar markaya tedarik edilen orijinal ekranlarla aynı kalitede ürünlerdir.

   4 Ağustos 2019 , 04:39
 • Müşteri cevap

  sadece iphone dokunmatiğimi tamir ediyorsunuz bende samsung var eski s4 kırık ekranı tamir ediliyormu

  birine hediye edebilirim tamiri yapılıyorsa boşta duruyor fiyat ne kadar olur

  16 Kasım 2018 , 18:12

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün