Kargo ile Ekran Değişimi

Kargo ile Ekran Değişimi

Kargo ile Ekran Değişimi

Cep Market olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz değer çerçevesinde Cep Market’e fiziki uzaklıktan dolayı veya vakitsizlik yüzünden gelemeyen müşterilerimiz için İstanbul dahil Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanıyla ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

Alanında eğitimli ve uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen ekran değişimi işlemlerinde orijinal parçalarla garantili onarım vadediyoruz. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize göndermeniz yeterli. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Ekran Değişimi

14 yılı aşkın tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir. Ekran değişimi öncesinde cihazınızdaki sorunla ilgili net bir cevap uzman teknisyenlerimizin arıza tespit işlemi sonrasında verilmektedir. Ücretsiz arıza tespit işlemi sonrasında gerekli görülmesi halinde cep telefonu ekran değişimi yapılmaktadır.

Ekran değişimi sırasında yapılacak küçük bir hata cep telefonunuzda geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir. Cep Market’teki konusunda uzman teknik ekibimizin parça ve işçilik garantili hizmeti sayesinde cihazınız ilk performansına kavuşur.

İlginizi Çekebilir: 2021 Yılında Ekran Değişimi Fiyatları

Her Markaya Özel Hizmet Anlayışı

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekran değişimi işleminde marka ve modele özel orijinal parçalar kullanmamız, hem işimize hem de müşterilerimize verdiğimiz değerin ve önemin bir göstergesidir

  HTC Dokunmatik Çalışmıyor

Telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Ekran Değişimi mi, Cam Değişimi mi?

Cep telefonunuzun ekranına değil de ön camına zarar gelmesi, yani dokunmatik ve ekranın diğer özelliklerinde herhangi bir problem olmaması durumunda sadece ön cam değişimi yaparak cihazınızın onarımını sağlayabiliyoruz. . Böylece çok daha düşük bir maliyetle ekran onarımını yapabiliyoruz.

Akıllı telefonlardaki en sık karşılaşılan problemlerden biri de dokunmatik ekran çalışmıyor hatasıdır. Cep Market’te ekran değişimine gerek kalmadan dokunmatik fonksiyonlar kısa sürede düzeltilerek cihazınız ilk günkü performansına döndürülebilmektedir.

Özenli Hizmet, Mutlu Müşteri

Ekran değişimi hizmeti, profesyonel teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel ekipmanlarla alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Üstelik ekran değişimi sonrasında yapılan işlem ve kullanılan parçalar 6 aylık garanti kapsamı altındadır.

Cep telefonlarımızın günlük hayatımızdaki yeri o kadar fazla ki, yarım saatten fazla uzak kalmamız neredeyse imkansız. Cep Market’e onarım için getirdiğiniz telefonunuzu siz beklerken kısa bir süre içinde tamir ederek size teslim edebiliyoruz. Böylece uzun süre telefonunuzdan ayrı kalmıyorsunuz.

  Hayalet Ekran Sorunu Çözümü

Müşteri Yorumları

Cep Market olarak yola ilk çıktığımız ilk günden itibaren ilke edindiğimiz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve yaptığımız işe verdiğimiz önemi göstermek için her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Verdiğimiz özenli hizmet karşılığında müşterilerimizi memnun edebilmek ve takdir edilmek bizim bu yoldaki en büyük motivasyon kaynağımız oluyor.

Pazar günü açık telefon tamircisi CEPMARKET Müşteri Yorumları Part 7

Samsung Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy Note 101800 TL
Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975F3000 TL
Samsung Galaxy Note 2349 TL
Samsung Galaxy Note 20 Ultra2999 TL
Samsung Galaxy Note 3499 TL
Samsung Galaxy Note 3 Neo499 TL
Samsung Galaxy Note 4599 TL
Samsung Galaxy Note 51099 TL
Samsung Note 10 Dual2000 TL
Samsung Note 10 TL
Samsung Note 10 Lite1700 TL
Samsung Note 10 Plus Star Wars Special Edition2000 TL
Samsung Note 10 Pro1800 TL
Samsung Note 3 N9000 Q449 TL
Samsung Note 71099 TL
Samsung Note 81650 TL
Samsung Note 91949 TL
Samsung Note Edge1199 TL
Samsung Note FE Fan Edition999 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (1)

  • Cep Market Reply

    Merhaba; Cep Market / Teknoway olarak tüm arıza türlerinde teknik destek hizmeti sunuyoruz. Bahsedilen arıza türü “Ekrandaki Renkli Çizgiler” bir LCD panel hatasıdır. Çözüm ise ancak set halinde iç ve dış ekranın komple değişmesi yönündedir.

    Ücretsiz bir “Ekrandaki Renkli Çizgi Testi” sağlayabiliriz, bunun için cihazınızı ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz.

    Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

    12 Ocak 2021 at 13:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir