Kadıköy Ekran Tamiri?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde ekran tamiri hizmeti için arayanlar daha fazla beklemenize gerek  yok. Akıllı telefonunuza en kısa sürede tekrar çalışır halde ihtiyacınız varsa, CepMarket işte tam olarak bunu vaat ediyor.

Kadıköy Ekran Tamiri

Kadıköy Cep Telefonu Tamiri?

Kadıköy telefon hastanesi olarak bilinen CepMarket, Kadıköy cep telefonu onarım servisleri yada akıllı cihazlarım tamir dünyası isminin karşılığını vermektedir. Gsm sektöründe hızlı çözümler ve iletişim için Kadıköy Telefon Tamiri denildiğinde mağazamız her daim verdiği en hızlı hizmet ve en düşük ücret politikasıyla tanınmıştır.

Kadıköy Hızlı Cep Telefon Tamiri Kadıköy/İstanbul?

Günümüz dünyasında hız hiç olmadığı kadar büyük bir öneme sahip. Akıllı telefonlarımız da öyle. O nedenle CepMarket olarak telefonunuza ne kadar kısa sürede tekrar sahip olmanız gerektiğini biliyoruz. Ortalama telefon tamir süremiz 10 dakikadır.

iPhone 7 Ekran Değişimi Kadıköy?

Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyon. O nedenle ekran değişimi gibi titizlikle ele alınması gereken problemler söz konusu olduğunda çoğunlukla Kadıköy telefon teknik servis noktaları yardıma koşuyor.

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil

HTC Servis Kadıköy?

12 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle CepMarket, Kadıköy içerisinde bulunan en iyi HTC tamir mağazasıdır. Mağazamıza uğramadan önce web sitemizden fiyat bilgisi alabilir veya ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz.

2 Nisan 2020 – Samsung Ekran, Ön Cam ve Batarya Ücreti

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
iPhone 6SÖn Cam Değişimi 190 TL
Samsung S8 PlusÖn Cam Değişimi 500 TL
iPhone 8LCD Ekran Değişimi 1189 TL
Samsung S6 EdgeLCD Ekran Değişimi 600 TL
Samsung S8Arka Kamera Camı 149 TL
iPhone XArka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 7Batarya Değişimi 199 TL
Asus Zenfone 6Batarya Değişimi 150 TL
LG G4Kasa Değişimi
Nokia 9Kasa Değişimi