İzmir’den Kargo ile Telefon Tamiri Yaptırmak

İzmir’den Kargo ile Telefon Tamiri Yaptirmak

İzmir’den Kargo ile Telefon Tamiri Yaptırmak

Bir zamanlar sadece çağrı yapma/alma ve mesajlaşma fonksiyonlarından ibaret olan cep telefonlarının yıllar içerisinde gelişmesiyle akıllı telefon adını alan cihazlar, sahip oldukları ileri teknolojilerle ve uygulamalarla kullanıcılar için mini bir bilgisayar hatta çok daha fazlası oldular

Teknolojisi artan her türlü elektronik cihazın arıza yapma ihtimali biraz daha fazla olmaktadır. Günümüzde ileri teknolojileri içinde barındıran akıllı telefonlarda hem yazılım kaynaklı hem de donanımsal birçok arızayla karşılaşabiliyoruz. Bunların birçoğu da fiziksel darbe veya sert düşmelerden kaynaklanabiliyor.

Cep Market olarak yaklaşık 15 yıldır alanında uzman teknisyenlerimizle İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde her türlü telefon tamiri yapıyoruz. Bugün geldiğimiz noktada, Türkiye’nin her yerinden sayısız müşteriye ulaşıyoruz. Cep Market’e fiziki uzaklıktan dolayı veya vakitsizlik yüzünden gelemeyen müşterilerimiz için İstanbul dahil Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanıyla telefon tamiri hizmeti veriyoruz. Bunlar arasında Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan İzmir’den kargo ile telefon tamiri yaptırmak da yer alıyor.

Hızlı Telefon Tamiri

Günlük hayatımızda faydalandığımız birçok uygulamanın yanı sıra iş hayatında da her an her yerde iş takibi imkanı sağlayan akıllı telefonlar, bu özellikleriyle vazgeçilmez bir konuma ulaştılar. Dolayısıyla kullanıcılar telefonlarında meydana gelen herhangi bir arızayı, en kısa sürede gidermek ve sorunsuz bir şekilde telefonlarına kavuşmak isterler.

  P20 Lite 2019 Ekran Değişimi

Cep Market olarak hizmet sektöründe kusursuz iş yapmanın ve güven yaratmanın sağladığı müşteri memnuniyetinin bilincindeyiz. Servisimizde ücretsiz arıza tespiti yaptığımız cihazınızdaki sorunun kaynağını belirledikten sonra, en iyi çözüm yolunu size iletir ve sizden aldığımız onay doğrultusunda tamir işlemine geçeriz. Alanında eğitimli ve uzman teknisyenlerimizle ve profesyonel ekipmanlarımızla birçok telefon tamirini 1 saat gibi oldukça kısa bir sürede tamamlıyoruz. Batarya değişimleri 30 dakikada tamamlanırken yalnız ön cam değişimleri 2 saati geçebilmektedir. Bu süreye cihazların test süreci de dahildir. Tamirlerde kullandığımız A kalite yedek parçalar sayesinde cihazınız ilk günkü performansına dönmektedir.

Cep Market’te ekran değişiminden batarya değişimine veya anakart değişiminden hoparlör değişimine kadar tüm onarımlarımızı alanında en iyi ve en kaliteli yedek parçalarla yapıyoruz. Bunlara şarj soketi değişimi, ön cam değişimi ya da arka kapak değişimi ve daha fazlası da dahildir.

İlginizi Çekebilir: Online Telefon Tamir

Profesyonel Teknisyenler

Cep Market’te tamir işlemlerine alanında deneyimli ve profesyonel teknisyenlerimiz bakar. Her markanın tamir işlemiyle o marka hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan farklı bir teknisyen ilgilenir

Apple ya da Samsung teknisyenlerimiz, ilgili cihazların tamirlerini üstlenirken, Huawei teknisyenlerimiz de Huawei telefon tamirlerinden sorumlu olur. Servisimizde Xiaomi, Oppo, General Mobile, Reeder, LG, HTC, Honor ve daha birçok markanın tamirini yapıyoruz.

Ücretsiz Kargo ile Telefon Tamiri

Telefon tamiri için İstanbul ili Kadıköy ilçesindeki Cep Market’e vakitsizlik veya fiziki uzaklıktan ötürü kendiniz gelemiyor olabilirsiniz. Örneğin İzmir gibi merkezimize ulaşamayacak bir konumdaysanız, Türkiye’nin her yerinden çift taraflı ücretsiz kargo imkanıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

  Akıllı Telefon Tamiri Nasıl ve Nerede Yapılır?

Tamir işleminde sizi uzun süre telefonunuzdan ayrı tutarak, günlük hayatınızın veya işlerinizin sekteye uğramasına sebebiyet vermek istemeyiz. Kargo ile gönderimi gerçekleştirilecek olan cihazlarda tamir süresi 1 iş günüdür.

Telefon Tamiri Fiyatları

Akıllı telefon tamir fiyatları cihazların marka ve modeline göre değişmektedir. Bunu en iyi giriş, orta ve üst sınıf telefonlardan anlayabiliriz. Kadıköy bölgesinde sektörün tecrübeli ve güvenilir teknik servisi sıfatına sahip Cep Market olarak, telefonunuzun modeline uygun orijinal parçalarla ve son teknoloji ekipmanlarla uygun fiyatlara telefon tamiri yapmaktayız.

Anında Telefon Tamiri | Kadıköy Cepte Telefon Tamiri

Ön Kamera Değişimi Fiyatları

iPhone XS MAX500 TL
iPhone XS200 TL
iPhone XR500 TL
iPhone X299 TL
iPhone 8 Plus249 TL
iPhone 8189 TL
iPhone 7 Plus179 TL
iPhone 7139 TL
iPhone 6s139 TL
iPhone 6s Plus110 TL
iPhone 6 Plus110 TL
iPhone 6110 TL
iPhone SE90 TL
iPhone 5s60 TL
iPhone 560 TL
Samsung Galaxy Note 8199 TL
Samsung Galaxy S8 Plus199 TL
Samsung Galaxy S8199 TL
Samsung Galaxy S9199 TL
Samsung Galaxy S9 Plus249 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir