Kadıköy’de En Güvenilir Cep Telefonu Tamiri Ekran Değişimi Teknik Servisi

Kadıköy’de en güvenilir cep telefonu tamiri ekran değişimi teknik servisi hizmeti almak isteyen müşterilerimizin karşısında şüphesiz pek çok seçenek yer alıyor. Peki en iyi cep telefonu tamiri ekran değişimi teknik servisinden yararlanmak isteyen kullanıcıların nasıl bir yol izlemesi gerekiyor? CepMarket bu konuda yardımınıza koşan ilk servisler arasında. Servisimiz 2006 yılından bu yana ekran değişimi teknik servisi mağazası olarak görev yapmaktadır.

15 Yıla Yaklaşan Tecrübe

  • İstanbul, Kadıköy’de 15 yılına yakın bir süredir en güvenilir cep telefonu tamirlerinden birini yapıyoruz.
  • Konu ekran değişimi olduğunda çoğu zaman akla ilk gelen teknik servisler arasında olduğumuzu söyleyebiliriz.
  • Tamirlerimizi işlerinde profesyonel, uzman telefon teknisyenlerimiz eşliğinde yapıyor ve A kalite yedek parçalar kullanıyoruz.

En Güvenilir Ekran Değişimleri

Kadıköy’de en güvenilir cep telefonu tamiri ekran değişimi teknik servisi olarak CepMarket’te en güvenilir ekran değişimi işlemlerini yapıyoruz. Tamirini gerçekleştirdiğimiz telefon markaları arasında Samsung, Apple iPhone, LG, Xiaomi, Huawei, General Mobile ve Oppo gibi tüm başlıca markalar ve daha fazlası yer alıyor. Bu markalarda tam aksam ekran değişimi yaparak kırık, hasarlı ya da çizilmiş ekran sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Telefon Ekran Çatlaması Nasıl Giderilir

Kadıköy Teknik Servisi

Müşterilerimiz bizlere hem doğrudan Kadıköy servisimize gelerek hem de ücretsiz Yurtiçi kargo hizmetimizi kullanarak ulaşabiliyor ve en güvenilir ekran değişimi teknik servisi hizmetlerimizden yararlanabiliyor. Tüm ekran değişimi Kadıköy servisimizde yalnızca 1 saat kadar sürmektedir ve tahmin edebileceğiniz gibi oldukça hızlıdır. Kargoyla değişimde hem gidiş hem de dönüşte taşıma ücreti ödemeniz gerekmiyor.

6 Nisan 2020 – Cep Telefonu Ekran Tamiri Fiyatları

ModelFiyat
Samsung Note 8 Ekran Değişimi 1345 TL
LG G5 Ekran Değişimi 229 TL
iPhone X Ekran Değişimi 899 TL
Samsung S7 Edge Ekran Değişimi 1199 TL
HTC One M9 Ekran Değişimi 299 TL