iPhone’un Şarjı Kendiliğinden Bitiyor

Blog sayfasına dönün
iPhone Kapasite Sorunu

iPhone’un Şarjı Kendiliğinden Bitiyor

iPhone’un şarjının kendiliğinden bitmesi noktasında bilmeniz gereken birçok faktör vardır. iPhone şarjı elbette “kendiliğinden bitmez” ancak zayıflayan bataryalar ve eskiyen bataryalar artık şarj yüzdesini doğru göstermemeye başlar. Bu durumda iPhone batarya değişimi yapmanız gerekmektedir.

Kadıköy’de iPhone Batarya Değişimleri

CepMarket olarak 2006 yılından bu yana hızlı güvenli telefon tamirleri yapıyoruz. Buna iPhone tamirleri de dahildir. Apple teknisyenlerimiz ile Kadıköy mağazamızda yerinde iPhone batarya değişimleri yapıyoruz. Batarya değişimlerimiz A kalite ve orijinal parçalar kullanılarak yerine getirilmektedir. İşlemin ardından iPhone şarjı artık kendiliğinden bitmez, ilk günkü orijinal pil ömrüme dönmüş olursunuz.

1 Saate Batarya Değişimleri

CepMarket’te yaklaşık 1 saatte batarya değişimleri yapıyoruz. Bu süre maksimum olup 30 dakikada ya da 45 dakikada tamamlanan iPhone pil değişimlerimiz de vardır. İşlemde bilgileriniz silinmez. iPhone tekrar orijinal pil ömrüne kavuşmuş olur. İstanbul servisimize ulaşamayan müşterilerimiz için Yurtiçi Kargo anlaşmamızla ücretsiz kargo seçeneğimiz de bulunuyor.

Bataryanın Bozulduğunu Nereden Anlarız?

Garantili Parça ve İşçilik

CepMarket’te garantili parça ve işçilik sunuyoruz. Böylece cihazınızda ters giden bir durumda asla endişe etmeniz gerekmiyor ve servisimizde tekrar ücretsiz değişim yaptırabiliyorsunuz. Teknisyenlerimiz tüm batarya değişimlerinde cihazınızı baştan aşağı test ederek hiçbir sorunu olmadığından emin olurlar.

Örnek Telefon Tamir Videomuz

20 Eylül 2020 – iPhone Batarya Değişimi Fiyatları

ModelFiyat
iPhone XS Batarya Değişimi499 TL
iPhone XS Max Batarya Değişimi499 TL
iPhone XR Batarya Değişimi499 TL
iPhone X Batarya Değişimi475 TL
iPhone 8 Plus Batarya Değişimi299 TL
iPhone 8 Batarya Değişimi249 TL
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi249 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün