iPhone Telefon Kilitlendi Açılmıyor

Blog sayfasına dönün
iPhone X Kilitlendi

iPhone Telefon Kilitlendi Açılmıyor

iPhone’unuz açılmıyorsa, çoğu zaman basit bir yeniden başlatma işlemi sorunu çözebilir. iPhone’unuzu yeniden başlatamıyorsanız şarjı olduğundan emin olun. Bunun için farklı kablo ya da şarj cihazı denemeniz gerekebilir. Bunlar sonuç vermezse bilgisayara takın ve iTunes’un telefonu tanıyıp tanımadığına bakın. Tanıyorsa CepMarket’e gelmeden önce cihazı önce yedeklemeyi ve geri yükleyerek sıfırlamayı deneyin.

Yeniden Başlatmayı Deneyin

  1. Ekran görünmüyor olsa bile ya da kilitlenmiş ve donmuş görünüyorsa iPhone’u donanım tuşları ile yeniden başlatabilirsiniz.
  2. Bazı iPhone’larda bu home tuşu ve ses kısma tuşuna basarak ve diğerlerinde ise ses açmaya bas bırak ve ses kısmaya bas bırak işleminin ardından güç tuşuna basılı tutularak yapılır.

Telefonunuzun Şarjı var mı?

iPhone’un pili bitmiş olabilir. En az bir veya iki saat şarj olmasına izin verin. Telefon yine de açılmıyorsa, şarj olma biçiminde bir sorun olabilir. Yuva tüy veya pislikle dolu olmasın. Kabloda bükülmeler, kopmalar veya yıpranmalar var mı inceleyin. Gerekirse, kabloyu değiştirin. Ayrıca şarj cihazı da hasarlı olabilir. Laptop’ın USB yuvasına dahi takabilirsiniz.

iCloud Hesabı Nasıl Silinir?

Finder/iTunes’u Kullanın

Bunlar çözüm vermezse kilitlenen iPhone’u bilgisayara takın ve Finder/iTunes’un telefonu tanıyıp tanımadığına bakın. Tanıyorsa yedekleyin ve geri yükleyin.

Hala kilitli kalıyorsa Kadıköy iPhone tamir servisimizde ücretsiz hasar tespit yaptırabilirsiniz.

iPhone Tamir Videomuz

19 Ekim 2020 – iPhone Tamir Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone 11 Batarya Değişimi TL
iPhone XR Batarya Değişimi499 TL
iPhone XS Batarya Değişimi499 TL
iPhone 8 Batarya Değişimi179 TL
iPhone 8 Plus Batarya Değişimi199 TL
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi199 TL
iPhone 7 Batarya Değişimi179 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün