iPhone Pil Sağlığını 100 Yapma

Blog sayfasına dönün
iPhone Pil Sağlığını 100 Yapma

iPhone Pil Sağlığını 100 Yapma

iPhone pil sağlığını 100 yapma konusunda Kadıköy telefon tamir servisi CepMarket olarak bilmeniz gerekenlerden bahsedelim. Pil sağlığı siz ne yaparsanız yapın zamanla azalan bir faktördür. Ancak bu azalmayı durma noktasına gelecek kadar yavaşlatabilirsiniz. Nasıl mı?

Telefonunuzu Belirli Bir Noktaya Kadar Şarj Edin

AccuBattery gibi uygulamalar Battery University grubunun yaptığı detaylı bilimsel araştırmaları temel alan maksimum şarj yüzdesi önerileri sunar. Örneğin, iPhone’unuzu aldığınız günden itibaren yalnızca %60’a kadar şarj eder ve şarjın %20 altına düşmesine izin vermezseniz pil sağlığınız neredeyse hiç azalmaz.

Bu oranı maksimum %75’te tutmanız öneriliyor. Bu seviyede pil sağlığı azalmaya devam edecektir ancak pil ömrünüz normalden 3 kat daha uzun olacaktır. Bu da normal şartlarda (%100 şarj edilen) 2 yılın ardından büyük oranda kapasite kaybı yaşayacak olan bir cihazın yeni teknikle en az 5 yıl tam kapasitede gideceği anlamına geliyor.

iPhone'da Batarya Ömrü Uzatma

Pil Sağlığını Nasıl %100 Yaparım?

iPhone pil sağlığını “%100 yapmanın” bir yolu yoktur ancak “%100’de tutmanın” yolları vardır. İşte bu yoldan yukarıda bahsettik. Eğer pil sağlığınız çok düşükse Kadıköy telefon teknik servisi CepMarket’e gelerek hızlı ve güvenilir iPhone pil değişimi yaptırabilirsiniz. Pillerimiz orijinal ve A kalitedir ve pil değişimi sadece 1 saat sürer. İşlemin ardından pil sağlığı %100 yapılmış olur.

iPhone Tamir Videomuz

22 Eylül 2020 – iPhone Pil Değişimi Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone 11 Batarya Değişimi TL
iPhone XR Batarya Değişimi499 TL
iPhone XS Batarya Değişimi499 TL
iPhone 8 Batarya Değişimi249 TL
iPhone 8 Plus Batarya Değişimi299 TL
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi249 TL
iPhone 7 Batarya Değişimi199 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün