iPhone Hoparlöründe Cızırtı Sorunu

Blog sayfasına dönün
iPhone Hoparlöründe Cızırtı Sorunu

iPhone Hoparlöründe Cızırtı Sorunu

iPhone hoparlöründe cızırtı sorunu yaşayan müşterilerimiz için CepMarket servisimizde hızlı ve gelişmiş iPhone hasar tespit işlemi yapıyoruz. iPhone hasar tespiti ile bir iPhone’daki tüm açık ve gizli sorunlar açığa çıkarılabilmektedir. iPhone hoparlöründe cızırtı sorunu gerek su hasarı gerekse fiziksel darbe sonucu oluşabilmektedir.

1 Saatte Hoparlör Değişimi

CepMarket’te A kalite yedek hoparlörler ile iPhone hoparlör değişimi yapıyoruz. Nem ya da sıvı hasarı iPhone hoparlöründe en çok cızırtıya neden olan faktörlerden biridir. Birçok kullanıcı cihazına sıvı girdiğinin dahi farkında olmaz. Basit bir su sıçraması dahi hoparlör ızgarasının sıvı almasını sağlayabilir. Servisimizde tecrübeli Apple teknisyenler ile arızalı hoparlörünüzü yeniliyoruz.

Cihazınızı Sıfırlayın

iPhone’unuzu servisimize getirmeden önce evinizde son bir yedekleme ve sıfırlama işlemi yapmanızı öneririz. Hoparlördeki cızırtı nadiren yazılım ile ilgilidir. Ancak iPhone’unuzu iTunes ya da Finder ile sıfırlayarak ve ardından yeniden yükleyerek şansınızı deneyebilirsiniz. Sorun devam ederse sizleri Kadıköy, CepMarket mağazamıza bekliyoruz. Ücretsiz kargoyla tamir yaptığımızı da belirtelim.

iPhone Biri Ararken Zil Sesi Çalmıyor

Cep Telefonu Tamir Videomuz

25 Eylül 2020 – iPhone Hoparlör Değişimi Ücretleri

Model ve ParçaFiyatı
iPhone Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone X Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone 8 Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone 7 Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone 6 Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone 5 Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone 4 Hoparlör Değişimi
120 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün