iPhone Hoparlör Sesi Az Çıkıyor

İstanbul'da En İyi iPhone Servisi

iPhone Hoparlör Sesi Az Çıkıyor – iPhone kısık hoparlör sesi sorunu

iPhone Hoparlör Sesi Az Çıkıyor

iPhone hoparlör sesi az çıkıyor sorunuyla sık sık karşılaşılabiliyor. Servisimize bu zamana kadar iPhone hoparlör sesi şikayetiyle sayısız kez gelindi ve bizde bu konuda yardımı olacağını düşündüğümüz bir yazı hazırladık.

iPhone Hoparlör Sesi Az Çıkıyor
iPhone Hoparlör Sesi Az Çıkıyor

iPhone hoparlör sesi az çıkıyor şikayetini ortadan kaldırmak için kullanıcıların yapabileceği birkaç basit şey bulunuyor. Öncelikle hoparlör ızgarasında hiçbir yabancı maddenin veya kirin olmadığından emin olunması önemli. Bu yabancı maddeler sesin normalden daha kısık şekilde duyulmasına sebep olabilir.

Hoparlör ızgarası temizse (şarj soketinin yanında yer alır) bu durumda işletim sistemini sıfırlama yoluna gidilebilir. iPhone’da yapılan Jailbreak gibi işlemler bazen bileşenlerin hatalı davranmasına sebep olabiliyor. iPhone verilerinizi yedekleyebilir ve ardından sıfırlayarak sorunun ortadan kalkıp kalmadığını gözlemleyebilirsiniz.

iOS’i sıfırlamak yine çözüm olmadıysa bu durumda tek çare iPhone hoparlör değişimi yaptırmak oluyor. iPhone hoparlör değişimi CepMarket servisimizde ortalama 1 saat gibi bir sürede hızlıca tamamlanabilen kolay bir işlemdir. iPhone hoparlör değişimi fiyatları için aşağıdaki tabloya göz atarak fikir edinebilirsiniz.

  iPhone Hoparlör Değişimi Fiyatı, Hoparlör Sesi Az (Kısık) Çıkıyor

Nisan 2021 iPhone Hoparlör Değişimi Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi30 – 45 DKRandevu Alınız
iPhoneHoparlör Değişimi120 TL
iPhone XRHoparlör Değişimi
iPhone XHoparlör Değişimi
iPhone 8Hoparlör Değişimi
iPhone 7Hoparlör Değişimi

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “çatlak ve kırık camlar nasıl onarılıyor ?”, “hangi model kaç dakikada tamir edilir ?”gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir