iPhone Hoparlöründen Cızırtılı Ses Çıkıyor

İç Ekranı Sağlam Telefonun Ekran Değişimi

iPhone Hoparlöründen Cızırtılı Ses Çıkıyor

iPhone hoparlöründen cızırtılı ses çıkma sorunu genellikle belli başlı nedenlerden dolayı yaşanır. Bunların başında su hasarı gelmektedir. Hoparlör ızgaralarından içeri sızan su hoparlörün düzgün çalışmasını engeller. Ancak çok daha fazlası vardır.

iPhone Hoparlöründen Cızırtılı Ses Çıkıyor
iPhone Hoparlöründen Cızırtılı Ses Çıkıyor

iPhone Hoparlör Sesi Sorunu Nisan 2021

Cızırtılı ses, iPhone hoparlörünün su almasının yanı sıra başka nedenlerden dolayı da kaynaklanabilir. Örneğin, telefonunuzu sık sık yere düşürüyorsanız bu hoparlör biriminin hasar almasına ve belki de yerinden oynamasına neden olacaktır. Tüm bunlar hoparlör sürücüsünün artık eskisi gibi ses vermesini engelleyebilir. Ortaya bu bahsedilen “cızırtılı” ses sorunu çıkar. Peki bu problem nasıl ortadan kaldırılır? Neyse ki çözümü oldukça basittir. Birçok kullanıcının tahmin ettiğinin aksine hoparlörler iPhone’larda değişimi oldukça uygun fiyatlı olan bileşenlerdir.

CepMarket’te tüm iPhone’ların hoparlör değişimi yapılır. Bu en yeni iPhone XS Max’den iPhone 5 ve iPhone 6’ya kadar uzanmaktadır. Hoparlör birimi şarj soketinin hemen yanında yer alır. Değiştirilmesi için iPhone komple açılır ve ilgili birime ulaşılır. iPhone’un sökülmesi eğer su geçirmezse, ilgili özelliğin kaybolacağı anlamını taşır. Teknisyenlerimiz arızalı hoparlörü değiştirdikten sonra telefonun kaybolan su geçirmezlik özelliğini tekrar kazandırır. Değişim sırasında bilgileriniz silinmez ve fotoğraflarınız kaybolmaz.

  Telefonun Hoparlöründen Cızırtı Gelmesi

Nisan 2021 – iPhone Hoparlör Değişimi Ücretleri

Model ve ParçaFiyatı
iPhone Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone X Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone 8 Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone 7 Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone 6 Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone 5 Hoparlör Değişimi
120 TL
iPhone 4 Hoparlör Değişimi
120 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir