iPad LCD Yenileme İşlemi

Blog sayfasına dönün
iPad LCD Yenileme İşlemi

iPad LCD Yenileme İşlemi

Birçok Apple iPad’de, özel laminasyon makinelerine ihtiyaç duymadan sayısallaştırıcıyı değiştirmek kolaydır. Bununla birlikte, bazı üst düzey cihazlar, sayısallaştırıcının ekrana lamine edildiği ekranlara sahiptir. Bu modellerde (iPad Air 2, iPad Mini 4 ve iPad Pro serisi dahil) ekran kırıldığında, normalde tüm ekranı değiştirmeniz gerekir. İyi haber şu ki, bu kırık iPad LCD’lerini CepMarket gibi servislerde zaman ayırmaya değer bir fiyata yenileyebilirsiniz.

LCD Yenileme Nasıl Yapılıyor?

LCD’nin kendisi hala çalıştığı sürece bize ekranınızı gönderebilirsiniz ve LCD’nize yeni bir sayısallaştırıcı lamine ederek ekranı yenileyebiliriz. iPhone yenileme servisimizin aksine bu iPad’leri yenilemek için dokunmatiğin çalışır durumda olması şart değildir. Bunun nedeni işlemimizde yeni bir dokunmatik ekran lamine etmemiz ve yalnızca orijinal parçalara mümkün olduğunca yakın parçalar kullanmamızdır.

iPad ekranlarını yenileyebilmemiz için LCD’nin tam olarak çalışması gerekiyor (sadece dokunma arızalı olabilir). LCD sızması, arka ışıkta dalgalar, ekranda sararma morarma veya çatlamış camdan ötürü görüntüde basınç işaretleri varsa normalde bu ekranı reddederiz, zira yenileyemeyiz.

iPhone Karşı Tarafın Sesi Gelmiyor veya Az Geliyor

Bize iPad Ekranlarınızı Gönderin

Yenilenmesi için bize Apple iPad LCD ekranlarınızı göndermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir veya doğrudan web sitemiz üzerinden tamir siparişi vererek isteğinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca 2006 yılından bu yana hizmet verdiğimiz Kadıköy, CepMarket mağazamıza da gelebilirsiniz. İşlerinde fazlasıyla uzman Apple teknisyenlerimiz iPad ekranlarınızı 2 ila 3 saat yenilemiş olacak. İşlemde performans değişmez ve görüntü etkilenmez.

Ekran Onarım Videomuz

23 Eylül 2020 – Ekran Değişimi Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
Samsung A50 Ekran Değişimi749 TL
Huawei Mate 8 Ekran Değişimi299 TL
LG K9 Ekran Değişimi399 TL
Kaan N2 Ekran Değişimi299 TL
Huawei P20 LITE Ekran Değişimi295 TL
LG G7 Ekran Değişimi499 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün