En Güncel Geçerli iPhone Ekran Onarım Fiyatları

iPhone Ekran Camı Değişimi

En Güncel Geçerli iPhone Ekran Onarım Fiyatları

Kadıköy Cep Market servisimizde sık karşılaştığımız sorulardan birinin en güncel geçerli iPhone ekran onarım fiyatları olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’nin her ilinden iPhone ekran onarımı yaptırmak isteyen müşteriler öncelikle maliyetler hakkında bilgi almak isteyebiliyorlar.

15 yıla yaklaşan cep telefonu teknik servisi tecrübemizle Cep Market olarak İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde yer alan Kadıköy adresimizde ekran ve cam değişimi konusunda uzman bir firmayız. Kullanıcıların en gözde markası olan iPhone ekran onarımında uzman Apple teknisyenlerimiz, profesyonel ekipmanlarımızla ve bilgi birikimimizle sektörün güvenilir ve aranan firmaları arasındayız.

iPhone ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi, ekranda görüntünün gelmemesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalan kullanıcıları ilgilendiren konulardan biri de en güncel geçerli iPhone ekran onarım fiyatları olmaktadır.

iPhone Ekran Onarım Fiyatları

Servisimizde iPhone’un en yeni modelleri olan iPhone 13’ten iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin ekran değişimi hizmetleri verilmektedir. 2021 yılı iPhone ekran değişimi fiyatları olarak en uygun fiyatları müşterilerimize sunuyor ve İstanbul içi aynı gün onarım ve ücretsiz kargo ile tamir gibi hizmetleri devam ettiriyoruz.

  iPhone 6s Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone ekran onarımı fiyatları modeline göre farklılık göstermektedir. Düz mantıkla uygun fiyatlı modellerin ekran onarımı fiyatlarının da uygun olacağını düşünebilirsiniz. Cep Market olarak müşteri memnuniyetini bütünsel bir şekilde ele alarak, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli ekran onarımı hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Örnek vermek gerekirse iPhone 6s ekran değişimi 180 TL, iPhone X ekran değişimi 1450 TL, iPhone 11 Pro ekran değişimi 2500 TL ve iPhone 13 ekran değişimi 4000 TL gibi ekran özelliklerine göre ekran onarım fiyatları da göre farklı olmaktadır. Burada fiyat farkını yaratan etmenler arasında ekranın yapısı ve nitelikleri bulunmaktadır. Ekran değişimi hakkında en doğru fiyat bilgilerini bize telefon açarak ya da WhatsApp üzerinden danışarak öğrenebilirsiniz.

Yüksek kalitede sunduğumuz iPhone ekran değişimi hizmeti sonrasında telefonunuzun ekran kalitesine dair aklınızda hiçbir soru işareti kalmaz. Servisimizde ekran değişimleri 15 dakika ila 1 saat arasında tamamlanmaktadır. Ekran değişimi, alanında eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. Unutmayın ki, yanlış yapılacak bir işlem yüzünden ekran değişimi sonrası sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cep Market’te iPhone ekran onarımı sonrası telefonunuz orijinal haline döner ve ilk günkü görüntü kalitesini sunmaya devam eder. Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Teknik Servis Fiyatları

Apple iPhone Garanti Koşulları

Apple garanti şartlarına göre kullanıcılar, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, satın alındıkları tarihten itibaren 2 yıl süreyle, malzeme ve işçilik kusurlarına karşı garanti sağlamaktadır. Garanti süresini aşmış yani garantisi bitmiş iPhone’ların ekran değişimlerini Cep Market gibi üçüncü parti iPhone onarımları yapan servislerde yaptırmak çok daha uygun maliyetli olmaktadır.

iPhone ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi, ekranda görüntünün gelmemesine ek olarak iPhone ekran bozuldu çalışmıyor, iPhone ekran camı kırıldı, iPhone ekran gitti gelmiyor, iPhone ekran kararıp açılıyor, iPhone ekran kasadan ayrıldı, iPhone ekran kayması, iPhone ekranda leke çıktı, iPhone ekran kırıldı ama çalışıyor, iPhone ekran kırıldı açılmıyor, iPhone ekranda mor leke, iPhone ekranda renkli çizgiler, iPhone ekranda siyah gölge, iPhone ekranda siyah leke var, iPhone ekranda siyah leke büyüyor ve iPhone ekranda yeşil çizgiler gibi sorunlarda öncelikle yapmanız gereken Apple cihazınızın garantisini sorgulamaktır. Yalnız ilk 2 yıl garantiniz devam etse de, kullanıcı kaynaklı ve yanlışlıkla verilen hasarları garanti karşılamaz.

  iPhone Ekran Değişimi Kopya Uyarısı

Bir diğer önemli husus Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirler, garantiyi bozmaktadır.

Buna rağmen, kullanıcılar ekran değişiminin garantiyi bozduğunu bile bile, uygun fiyatlı ekran değişimi arayışına girmektedirler. Bu hususta genellikle tercih edilen Cep Market gibi işinde deneyimli ve uzman olan güvenilir teknik servislerdir. Bütçe bilincine sahip iPhone sahipleri, Cep Market gibi üçüncü parti iPhone onarımları yapan servislerde ekran değişimi yaptırmaktadırlar.

iPhone ekran hasarı durumunda ekran onarım fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefonunuzu özellikle ekran çizilmesi, ekranda çatlak izi, ekrana su girmesi, ekranda buhar oluşması, ekranda tepkisizlik, ekrana basınca yazı yazmaması gibi sorunları yaşamamak adına en iyi şekilde korumanızı tavsiye diyoruz.

Cep Telefonu Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 299 TL

iPhone 8 Ekran Değişimi Fiyatı 240 TL

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatı 1450 TL

iPhone 7 Ekran Değişimi Fiyatı 250 TL

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 279 TL

iPhone 6s Ekran Değişimi Fiyatı 200 TL

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 229 TL

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Fiyatı 229 TL

iPhone 5 Ekran Değişimi Fiyatı 150 TL

iPhone 5s Ekran Değişimi Fiyatı 150 TL

iPhone 5c Ekran Değişimi Fiyatı 150 TL

iPhone 4 Ekran Değişimi Fiyatı 149 TL

iPhone 4S Ekran Değişimi Fiyatı 149 TL

iPhone SE Ekran Değişimi Fiyatı 150 TL

iPhone XS Max Ekran Değişimi Fiyatı 1699 TL

iPhone XS Ekran Değişimi Fiyatı 1099 TL

iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı 1599 TL

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatı 999 TL

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi Fiyatı 2700 TL

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatı 2500 TL

iPhone X OLED Ekran Değişimi Fiyatı 799 TL

iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi Fiyatı 1400 TL

iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı 200 TL

iPhone 12 Mini Ekran Değişimi Fiyatı 3400 TL

iPhone 12 Ekran Değişimi Fiyatı 3300 TL

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Fiyatı 3500 TL

iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi Fiyatı 3750 TL

iPhone 13 Ekran Değişimi Fiyatı 4000 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir