Ekranı Kırık iPhone Kaça Satılır

iPhone’lar akıllı telefona arenasına giriş yaptıkları ilk zamandan bu yana hep en pahalı cihazlar olmuşlardır. Bu nedenle ekranı kırılan ya da arızalanan iPhone’lar için tamir edilmek yerine satılma yoluna gidiliyor.

Ekranı Kırık iPhone Kaça Satılır
Ekranı Kırık iPhone Kaça Satılır

iPhone’umu Kaça Alırsınız?

Ekranı kırık iPhone‘u kimsenin almayacağını düşünebilirsiniz. Ancak durum her zaman böyle değildir. CepMarket gibi ekran değişimi yapan servisler kırık ekranlı iPhone’ları satın alarak bunları tamir edebilir.

Bu nedenle ekranı çizik, hasarlı, kırık ya da çatlamış iPhone’ları her zaman CepMarket gibi profesyonel servislere nakit karşılığında satabilirsiniz. CepMarket mağazamız cihazınızı satın alacak ve bunu yaparken ekran değişimi ücretini telefonun toplam değerinden düşecektir.

Telefonunuz ister ekranı kırık bir iPhone X, iPhone 7 ya da iPhone 5 olsun tüm iPhone modelleri mağazamız tarafından satın alınır ve size anında nakit ödeme yapılır. Eğer telefonda kronik herhangi bir sorun varsa bunu mağazamıza bildirmeyi unutmayınız.

iPhone Mp3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor?

Ekranı kırık iPhone kaça satılır bunun için mağazamızla iletişime geçtiğiniz takdirde hızlıca yardım alabilirsiniz. Telefonunuzu ücretsiz olarak kargolayabilir veya doğrudan elden teslim etmeyi seçebilirsiniz. Mağazamıza uğramadan önce eğer varsa cihazınızın fatura ve belgelerini getirmeyi unutmayınız.

24 Şubat 2020 – Kırık Ekran Değişimi Fiyat Tablosu

ModelÜrün & HizmetÜcreti
iPhone 8
Ekran Değişimi 240 TL
iPhone 7
Ekran Değişimi 200 TL
iPhone X
Ekran Değişimi 899 TL
Xiaomi Mi Max 2
Ekran Değişimi 239 TL
Samsung S8 PlusEkran Değişimi 1289 TL
LG V20Ekran Değişimi 395 TL
Casper Via A2Ekran Değişimi 340 TL
Samsung S9Ekran Değişimi 1399 TL
Samsung Note 9Ekran Değişimi 1399 TL
Huawei P20Ekran Değişimi 1200 TL