Ekran Koruyucu Dokunmatik Hassasiyeti

Blog sayfasına dönün
Telefonun Ekran Tamiri Cam Değişimi Kaç TL

Ekran Koruyucu Dokunmatik Hassasiyeti – Bilinmesi gerekenler

Ekran Koruyucu Dokunmatik Hassasiyeti

Ekran koruyucu dokunmatik hassasiyeti kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer alıyor. Ekran koruyucular iPhone ve Android cihazlara müşterinin isteğine bağlı olarak sonradan takılabilen ek bir katmandır. Bu katmanın altında ön cam ve onun da altında LCD yer alıyor. Dolayısıyla ekran koruyucu takıldığında dokunmatik hassasiyeti değişir mi merak ediliyor.

Ekran Koruyucu Dokunmatik Hassasiyeti
Ekran Koruyucu Dokunmatik Hassasiyeti

Ekran Koruyucu Dokunmatik Hassasiyetini Değiştirir mi?

Ekran koruyucu dokunmatik hassasiyetini değiştirir mi en sık sorulan sorulardan biri. Ekran koruyucular her model telefon için ayrı olarak satılıyor. Aynı zamanda tek tip olmamakla birlikte farklı markaları ürünleriyle karşılaşılabiliyor. Dolayısıyla müşterilerin karşısında farklı fiyat aralıklarında bulunan çok sayıda ekran koruyucu oluyor. Bu ekran koruyucular birbirlerinden kalite ve özellik olarak ayrılabiliyor.

Düşük kalite dediğimiz uygun fiyatlı görünen ekran koruyucular esasında dokunmatik hassasiyetini değiştirir. Bu ucuz ekran koruyucuları satın alındıklarında ilk bakışta daha pahalı ürünlerden farklı görünmeyebilir. Fakat malzemeden kısılmak zorunda olunduğundan cihaza yerleştirildiği andan itibaren artık dokunmatiği daha tepkisiz ve daha az hassas hale getirir. Dolayısıyla genel kullanıcı deneyimini sekteye uğratır.

Asus Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Tempered Glass ya da tamperli cam olarak da bilinen telefon ekran koruyucuları hemen her teknik serviste bulunabilen ürünlerdir. Ancak satın almadan önce ne kalite ürünler olduklarını bilmek önemli. CepMarket yalnızca Nano ekran koruyucularını kullanır. Nano Glass ekran koruyucular piyasadaki en kaliteli ürünlerin başında geliyor. Bu ürünlerin dokunmatik hassasiyeti üzerinde hiçbir olumlu ya da olumsuz etkisi olmamaktadır.

Aralık 2020 – iPhone Nano Ekran Koruyucu Fiyatları

Model Fiyatı
iPhone 5s
39.90 TL
iPhone 8 – 8 Plus 39.90 TL
iPad Pro
59 TL
iPhone 7 – 7 Plus
39.90 TL
iPhone 6 Plus
39.90 TL
iPhone 6 39.90 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün