Dokunmatiğin Alt Kısmı Çalışmıyor

Blog sayfasına dönün
Dokunmatiğin Alt Kısmı Çalışmıyor

Dokunmatiğin Alt Kısmı Çalışmıyor

Telefonlarda dokunmatiğin alt kısmının çalışmaması sorunu ile sık karşılaşılmaktadır ve sebebi tipik olarak arızalanan ekran ya da arızalanan başka bir parça olmaktadır. Eğer dokunmatik sorunu telefonu tamir ettirdikten sonra oluştuysa ilgili teknik servisle iletişime geçin. Diğer durumlarda ise eğer cihazınız düştüyse veya darbeye maruz kaldıysa dokunmatik kablosu hasar almış olabilir.

Çözüm Adımları Nedir?

Ekranın yalnız yarısının çalışıyor olması dokunmatikten sorumlu esnek kablonun arızalandığının işareti olabilir. Bu gibi durumlarda Kadıköy telefon tamir servisi CepMarket gibi noktalardan ekran esnek kablo değişimi yaptırabilirsiniz. Ancak sorunun kaynağını net şekilde bulmak için teknisyenlerimiz önce cihazınızı inceler ve hatanın hangi parçadan kaynaklandığını tam olarak anlarlar. Hasar tespit ücretsizdir.

Ekran Değişimi Yaptırın

Dokunmatiğin alt kısmının çalışmaması genellikle ekran değişimi yapılarak çözülür. Ekran değişiminden sonra dokunmatiğin alt kısmının çalışmaması problemi ortadan kalkar. Cihazınız tekrar ilk günkü performansına döner. Ayrıca Yurtiçi Kargo anlaşmamız sayesinde ücretsiz kargo hizmetimizi de kullanabilirsiniz. Ekran değişimi telefondaki verileri silmez veya bilgilerin kaybolmasına neden olmaz. İşlem süresi 45 dakika ile 1 saattir.

İkinci El iPhone Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefon Tamir Videomuz

25 Eylül 2020 – Telefon Ekran Tamiri Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
Samsung A50 Ekran Değişimi749 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi650 TL
Samsung Note 9 Ekran Değişimi1749 TL
Samsung S10 Ekran Değişimi1550 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi300 TL
Casper Via V10 Ekran Değişimi449 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün