Cep Telefonlarının Ekranı ve Camları Değişebiliyor, Peki Fiyatları Neler?

Cep Telefonlarının Ekranı ve Camları Değişebiliyor, Peki Fiyatları Neler?

Cep Telefonlarının Ekranı ve Camları Değişebiliyor, Peki Fiyatları Neler?

Cep telefonu tamirinde uzman bir isim olarak paramparça bir ekranın ya da çatlamış ön camın gününüzü mahvetmesi gerektiğine inanmıyoruz. Akıllı telefonlar bizi dünyanın geri kalanıyla iletişim halinde tutar. Dolayısıyla birçokları için birer yaşam destek ünitesi işlevini görür.

Cep Telefonlarının Ekranı ve Camları Değişebiliyor, Peki Fiyatları Neler?

Cep Telefonu Ekran ve Cam Değişimi Mümkün mü?

Evet, cep telefonunda ekran ve cam değişimi mümkündür. Bu sayede hasar görmüş ve artık işlev göstermeyen ekranlar kolaylıkla yenileriyle değiştirilebilir. Ancak konu cep telefonlarında ekran ve cam değişimi olduğunda bu parçaların ve işlemlerin ücretleri teknik servisten teknik servise değişkenlik gösterebilir. Peki bunun nedenleri neler? Aşağıda bunlardan bahsettik ve aynı zamanda tüm modellerin ekran ve cam değişimi ücretlerini bulabileceğiniz özel web sayfamıza yer verdik.

Bunun ana sebebi elbette piyasada çok sayıda yedek parçanın bulunmasıdır. Apple ve Samsung gibi şirketler cep telefonları için yedek parçalar üretmez ya da satmazlar. Dolayısıyla bunların ya tedarikçi şirketler tarafından ya da diğer üçüncü parti firmalar tarafından üretilip pazara sunulması gerekir. Bu anlamda CepMarket’te kullanılan yedek parçalar orijinal parçaların muadili kalitesinde olmaktadır.

Sıfır Telefon Satmak İstiyorum

Cep Telefonlarının Ekranı ve Camları Değişebiliyor, Peki Fiyatları Neler?

Piyasada çok sayıda farklı ekran ve cam yedek parçası olunca fiyatlar da farklılaşıyor. Ancak 2007 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet vermeye devam eden CepMarket müşterilerine her zaman en hesaplı yedek parça değişim fiyatlarını sunmaya gayret ediyor. CepMarket’te çok sayıda farklı model cep telefonunun ekran ve cam değişim işlemleri toplam 1 saat gibi bir sürede tamamlanıyor.

Bu işlemler diğer teknik servislerdeki geleneksel yöntemlerden farklı olarak profesyonel ekipmanlar yardımıyla yapılıyor. Basitçe “buz makinesi” olarak bilinen özel cam değişimi ekipmanı bunlardan yalnızca biri. Bu ekipman sayesinde CepMarket’te özellikle iPhone ve Samsung model telefonların ön camları orijinal LCD ekranlarından kolaylıkla ayrılabiliyor. Bunun sağladığı avantajlardan bahsedelim.

Cep Telefonlarının Ekranı ve Camları Değişebiliyor, Peki Fiyatları Neler?

Yalnızca ön camın yani koruyucu Gorilla Glass ya da Apple Sapphire tabakanın hasar aldığı durumlarda eğer LCD ekranda herhangi bir problem yoksa orijinal ekran yerinde bırakılarak yalnız cam yenileme işlemi yapılmasını sağlıyor. Bu hem müşteriye yansıyan işlem maliyetini düşürüyor hem de muadili bulunmayan orijinal ekranın yerli yerinde bırakılmasını sağlanıyor. Apple ve Samsung olmayan modellerde ise cam değişimi ekranın yenilenmesiyle gerçekleşiyor.

Casper Cep Telefonu Ekran Tamiri

Ücretsiz Hasar Tespit ve Fiyatlar

CepMarket’te her cep telefonu tamiri önce sorunun kaynağını bulmak ve teknisyenin en doğru onarım yöntemini seçmesi ile başlar. Bu süreç tamamiyle ücretsizdir ancak sonuca etkisi önemlidir. Hasar tespiti özellikle cihazdaki sorun yeterince net değilse oldukça faydalı olmaktadır. Hasar tespit tamamlandığında teknisyen tüm onarım seçeneklerini gözden geçirmeniz için sizinle paylaşır ve devam etmek istiyorsanız çalışmalara başlar. Tüm telefon tamir fiyatları için buraya tıklayabilir ve özel tamir fiyatları sayfamızdan tüm modellerin ekran ve cam değişim ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Ocak 2021 – Cep Telefonu Ekran & Ön Cam Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone XS Max
1200 TL TL
iPhone XS 700 TL 1099 TL
iPhone XR 700 TL 1400 TL
iPhone X 600 TL 1450 TL
iPhone 6s 190 TL 200 TL
iPhone 8 Plus 350 TL 240 TL
Samsung Note 8 600 TL 1900 TL
iPhone 8 300 TL 240 TL
Samsung S8 Plus 500 TL 1700 TL
Samsung E7 200 TL 439 TL
iPhone 7 220 TL 250 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!