Xiaomi Türkiye Mağazası Nerede?

Blog sayfasına dönün

Xiaomi Türkiye Mağazası Nerede?

Son yılların en hızlı büyüyen markalarından Xiaomi hazırlamış olduğu modellerde iddialı fiyatlandırmaları tercih etmesiyle biliniyor. Şirket bu mottosunu “dürüst fiyatlandırma” ile açıklamakta. Xiaomi bu nedenle Türkiye gibi orta gelirli ülkelerde büyük ilgi görüyor. Kullanıcılar bu anlamda Xiaomi Türkiye mağazası nerede sorusunu soruyor. Türkiye Türkiye mağazası nerede merak edenler için bu yazının yararlı olacağını düşündük.

Nereden Xiaomi Türkiye Mağazasına Ulaşabilirim?

Xiaomi Türkiye Mağazası’na uğramak ve son çıkan Xiaomi telefonları yakından test etmek veya satın almak için kullanıcılar Söğütlüçeşme Caddesi no. 192 Kadıköy, İSTANBUL, Teknoway Teknoloji Marketi adresine uğrayabilirler. Müşteriler burada resmi Xiaomi Türkiye mağazasını buluyor ve şirketin en iddialı son modellerini test etme ve satın alma şansına erişiyor. Yine mağazanın resmi telefon numarası 0537 958 02 02 olarak sıralanmaktadır.

  • “Herkes için inovasyon” sloganıyla yalnızca 2010 yılında kurulan ve ilk telefonunu Redmi adıyla 2013’te çıkaran Xiaomi bugüne kadar çok hızlı bir şekilde büyüdü ve birçok ülkede mağazalar açtı.
  • Bahsi geçen Xiaomi Türkiye Mağazası, İstanbul ve Türkiye’nin ilk Xiaomi mağazaları arasında yer almaktadır.
  • Kullanıcılar buradan yeni garantili Xiaomi telefonlara sahip olabiliyor.
OEM Ekran Nedir?

Yakınımda Xiaomi Türkiye Mağazası

Yakınında Xiaomi Türkiye mağazası arayanların artık daha fazla bakmasına gerek yok. Zira yeni Xiaomi mağazası İstanbul’un merkezi bir konumunda yer alması yönüyle tüm İstanbullulara kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Mağazaya uğrayan kullanıcılar hem Xiaomi telefonları birinci elden test ediyor hem de dilerse bunları hızlıca satın alabiliyor. Mağazada aynı zamanda resmi, orijinal Xiaomi aksesuarları da bulunmaktadır.

Sorularım Var

Bu yazımızda Xiaomi Türkiye mağazası nerede detaylıca cevaplamaya çalıştık. Kullanıcılar yukarıda yer verdiğimiz adres üzerinden mağazamızı ziyaret edebilirler. Ayrıca aklınızda olan soruları sormak için bizlere 7/24 WhatsApp hattımızdan her zaman ulaşabilir veya yukarıda yer alan telefon numaramızdan anında bizleri arayabilirsiniz.

6 Temmuz 2020 – Xiaomi Teknik Servis Tamirleri

ModelFiyat
Xiaomi Redmi Note 2 Batarya Değişimi150 TL
Xiaomi Mi 5 Batarya Değişimi150 TL
Xiaomi Redmi Note 5 Pro Ekran Değişimi239 TL
Xiaomi Mi Mix 2 Ekran Değişimi499 TL
Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi699 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün