Xiaomi Redmi 7A Ekran Tamir Bilgileri

Xiaomi Redmi 7A Ekran Tamir Bilgileri

Xiaomi Redmi 7A Ekran Değişimi

Cep Market’te Xiaomi Redmi 7A ekran değişimi, konusunda uzmanlaşmış Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sonrası  ekran renk skala yoğunluğu, doygunluk farklılığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi faktörler orijinal haliyle kalmaktadır.

Xiaomi Redmi 7A ekran değişimi fiyatı Cep Market’te 400 TL olarak belirlenmiştir.

Xiaomi Redmi 7A Ekran Onarımı

Ekran değişimi akıllı telefonların en ciddiye alınması gereken onarım işlemlerinden biridir. Xiaomi Redmi 7A ekranı kırıldı, camı çatladı veya sıvıyla temas etti gibi durumlar karşısında cihazınıza ekran değişimi yapılması gerekebilir.

Xiaomi Redmi 7A ekran değişimi teknik servisimizde son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. İşlem sırasında değişimi yapılan ekran ve yedek parçaların tümü orijinaldir. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. Xiaomi Redmi 7A ekran değişimi iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerinin tümünü kapsamaktadır.

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki Cep Market’e dilerseniz kendiniz getirebilir veya teknik servise gelemiyorsanız İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Dokunmatik Çalışmıyor

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Xiaomi Redmi 7A ekran değişimi sonrası veriler silinir mi, kullanıcıların en fazla merak ettiği sorular arasındadır. Ekran sadece görüntüyle ilgili bir araç olduğundan, ekran değişimi sonrası telefonunuzdaki hiçbir veri veya uygulama silinmez. Buna rağmen istisnai durumlara karşı tedbir amacıyla, Cep Market’te ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin yedeği alınmaktadır.

  Erenköy Telefon Tamiri

Xiaomi Redmi 7A ekran değişimi öncesi cihazınızı teslim etmeden önce dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz alabilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize bu işlemi yapmalarını talep edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi 7A Ekran Değişimi Sonrası

Xiaomi Redmi 7A ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Xiaomi Redmi 7A ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar bozulabilmekte veya cihazı bozabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrası cihazın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaz. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilir ve teknik servisimizle tereddütlerinizi paylaşabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

  LG V20 Güncelleme Sorunu Çözümü

Xiaomi Redmi 7A ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran değişiminin ardından Xiaomi Redmi 7A telefonunuzda benzer bir hasarın tekrar olmaması için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi

Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 10999 TL
Xiaomi Mi 10 Lite 5G999 TL
Xiaomi Mi 10 Lite Zoom1199 TL
Xiaomi Mi 10 Pro999 TL
Xiaomi Mi 3249 TL
Xiaomi Mi 4249 TL
Xiaomi Mi 4 Prime249 TL
Xiaomi Mi 4C249 TL
Xiaomi Mi 4S249 TL
Xiaomi Mi 5249 TL
Xiaomi Mi 5 Prime249 TL
Xiaomi Mi 5 Pro249 TL
Xiaomi Mi 5C249 TL
Xiaomi Mi 5S275 TL
Xiaomi Mi 5S Plus275 TL
Xiaomi Mi 6389 TL
Xiaomi Mi 6X699 TL
Xiaomi Mi 8699 TL
Xiaomi Mi 8 Lite399 TL
Xiaomi Mi 8 SE999 TL
Xiaomi Mi 9799 TL
Xiaomi Mi 9 Explorer1149 TL
Xiaomi Mi 9 Lite699 TL
Xiaomi Mi 9 Pro 5G900 TL
Xiaomi Mi 9 Pro900 TL
Xiaomi Mi 9 SE1199 TL
Xiaomi Mi 9T950 TL
Xiaomi Mi 9T Pro899 TL

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir