Telefonda Siyah Ekran Sorunu

Telefon Çalışıyor Ama Ekran Karanlık

Telefonda Siyah Ekran Sorunu – Merak edilenler

Telefonda Siyah Ekran Sorunu

Telefonda siyah ekran sorunu cihazınızda çalışan işletim sistemi açılıştan sonra kritik bir hatayla karşılaştığında meydana gelir. Peki telefonda siyah ekranı sorunu nasıl düzeltilir? CepMarket bununla bizzat ilgilenmektedir.

Telefonda Siyah Ekran Sorunu
Telefonda Siyah Ekran Sorunu

Siyah ekran sorunu yaşanan cihazda görüntü tamamen siyahtır ve ekranda hiçbir bilgi ya da içerik görüntülenmez. Böyle durumlarda ekran değişimi yaptırmak çözüm olabilir ancak sorun genellikle işletim sistemi kaynaklı olduğundan daha farklı adımların izlenmesi gerekebilir. Örneğin cihaza yeni ROM atmak ya da her şeyden önce cihazı yedeklemek ve sıfırlayarak baştan kurmak bu çözümlerden biridir. Cihaz sıfırlandığında ve yeniden kurulduğunda işletim sistemindeki mevcut hata ortadan kalkacak ve ekran yeniden görüntü vermeye başlayacaktır.

Bunu nasıl yapacağınızdan emin değilseniz CepMarket teknisyenlerimiz size yardım etmeye hazırdık. Elbette tek çözüm yolu bu değildir. Bazen hatanın kaynağı çok daha farklı olabilir. Örneğin ekrana görüntü vermekten sorumlu flex kablosu kısa devre yapmışsa veya yalnızca fiziksel bir hasar almışsa ekranınız siyah şekilde kalacaktır. Bundan emin olmamız için cihazınızı açmamız ve ilgili kabloyu test etmemiz gerekir. Ekran değişimi son çarelerden biridir. Müşterilerimize önerimiz cihazlarını servisimize getirmeden önce bataryalarının tamamen boşalmasını ve yeniden doldurulmasını sağlamalarıdır. Bu yöntem siyah ekranı çözebilir. Telefonda siyah ekran sorunu ve CepMarket teknisyenlerinin izleyeceği adımlarla ilgili tüm bilmeniz gerekenler bunlardır. Şimdi servisimiz arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

  Güvenli Ekran Değişimi

Nisan 2021 – Telefon Batarya Değişimi Fiyatları

ModelBatarya Değişimi
Apple iPad Air 2399 TL
iPhone 8 Plus199 TL
Samsung Galaxy Note 9270 TL
iPhone 7 Plus199 TL
LG G5 TL
Samsung Galaxy S8 Plus240 TL
Lenovo K6 TL
iPhone 7 Batarya179 TL
Sony Xperia Xa Ultra TL
Samsung Galaxy J7 Prime150 TL
Samsung Galaxy C7150 TL
Asus Zenfone 2 Laser TL
Asus Zenfone 6 TL
Huawei Mate 8150 TL

 

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir