Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi

Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi


Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi fiyatı 240 ‘dir. CepMarket / Teknoway ( kadiköy ) teknik servisimizde Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Veri kaybı yaşanmaz, kargo ücretsiz olup işlem süresi tahmini 45 DK’dır.

Yardım mı lazım ? “Müşteri Temsilcisine Soru Sorun


Tamir Fiyatı: 240 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme Detayları


Cep Market Whatsapp

Onarım Sırasında Veriler Zarar Görür mü?

Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi işleminde rehber – resim yada kişisel bilgileriniz zarar görmez ve silinmezler.

Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi Tamiri Ne Kadar Sürüyor

Değişken arıza türlerine göre teknik servis “cihaz onarım süresi” tahmini (+-15) 45 DK’dır. Örneğin: Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi süresi ise 45 DK‘dır.

Kargo Nasıl Gönderilir

Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza ücretsiz olarak gönderilir. “Kargo Gönderim Detayları

Yol Tarifi Nasıl Alınır

Teknoway CepMarket Kadıköy Cep Telefonu Teknik Servisimize yol tarifi almak için “Yol Tarifi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz“. Google sizlere ücretli ve ücretsiz alternatiflerden hızlıca ve kolaylıkla erişebileceğiniz güzergahları oluşturacaktır.

Motorlu Kurye İle Onarım Hizmeti Nedir

Motorlu Kurye Hizmetinden İstanbul içinde +99 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bu hizmette motorlu kuryemiz İstanbul içinde evinize yada iş yerinize gelip kullandığınız arızalı olan telefonu alıyor, mağazamıza getiriyor. Yerinde tamir işlemi gerçekleştirilen telefon yada akıllı cihazınız aynı gün onarılıp sizlere geri getiriliyor.

Yerinde Tamir Servisi Nasıl Çalışır

Yerinde Tamir Hizmeti ise şu şekilde çalışmaktadır, profesyonel teknik servis danışmanı motorlu kurye eşliğinde istediğiniz lokasyona servis ekipleri ile gelmektedir. Burada onarılabilecek [tak sök] yapılabilecek arıza türlerinde hızlıca telefon tablet & akıllı cihazınızın tamirini yapmaktadır. Bu hizmetin ücreti ise +199 TL’den başlamaktadır.

Sıklıkla Sorulanlar

 1. Soru: Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi Ne Kadar Sürer?
  Cevap: Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi 45 DK sürmektedir.
 1. Soru: Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi Garantiye Girer mi?
  Cevap: Hayır. Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi garantiye girmez.
 1. Soru: Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi sonrasında iz leke kalır mı?
  Cevap: Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi işleminde iz leke kalmaz ilk gün kozmetik garantisi sunulur.
 1. Soru: Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi sırasında verilerim ( Resimler yada Rehber ) gibi bilgilerim silinir mi ?
  Cevap: Hayır. Samsung S8 Plus Orijinal Batarya Değişimi hizmetinde Cep Market mağazasında verileriniz silinmez, zarar görmez.
 1. Soru: Kargo Ücretlimi?
  Cevap: Hayır. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla ücretsiz olarak yapılır.

Cep Market Youtube