Telefon Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Blog sayfasına dönün
Kadıköy İstanbul Dokunmatik Camı Değişim Servisi

Telefon Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Telefonların ekranları kolay hasar alan pahalı bileşenlere en iyi örnekler arasında yer alıyor. İyi haber şu ki ekranınız bir kez kırıldığında telefonunuzu yenilemeniz gerekmiyor.

Telefon Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Uygun Fiyatlı Kırık Ekran Tamiri

Telefon kırık ekran tamiri fiyatı merak edilen konular arasında yer alıyor. Cep telefonu ekranlarını onarmak ya da tamir etmek mümkün değilse de, cihaza daha fazla zarar vermeden bir yenisiyle değiştirmek mümkündür. Yeni takılan ekran orijinalinin muadili durumundadır.

Kırık bir ekranla karşı karşıya kaldığınızda yapabileceğiniz en iyi şey hemen tamir ettirmektir. Tek bir küçük çatlak zamanla daha kötü hale gelebilir ve cihazınızın ekranı paramparça sonunda olabilir. Gevşek cam parçaları, özellikle yüzünüz ve parmaklarınızla sürekli temas halinde olduklarında tehlikelidir.

Çatlaklar, telefonunuzu çevresel atıklara ve zararlı toksinlere maruz bırakabilir. Bu ise zamanla cihazın işlevselliğini ve kullanılabilirliğini etkileyebilir. Ayrıca çatlamış bir ekranın o kadar da iyi bir görüntüsü yoktur. Kırık ekranı tamir ettirene dek koruyucu kılıfından çıkarmamaya gayret edin.

Samsung J5 2016 Ekran Değişimi

Telefon kırık ekran tamiri fiyatı cihazın modeline göre değişkenlik gösterir ve telefonun taban fiyatıyla doğru orantılı olarak artar. Ancak CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerde bu işlemi daha ucuza ve çok daha hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Buraya tıklayarak fiyatlar hakkında hızlı şekilde bilgi alabilirsiniz.

18 Eylül 2020 – Telefon Cam Değişimi Fiyatları

ModelİşlemFiyat
iPhone XS Max
Cam Değişimi1200 TL
iPhone XSCam Değişimi700 TL
iPhone XRCam Değişimi TL
Samsung Note 8Cam Değişimi600 TL
Samsung S8 PlusCam Değişimi500 TL
Samsung S8Cam Değişimi500 TL
Samsung S7 EdgeCam Değişimi500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün