Telefon Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Kadıköy İstanbul Dokunmatik Camı Değişim Servisi

Telefon Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Telefonların ekranları kolay hasar alan pahalı bileşenlere en iyi örnekler arasında yer alıyor. İyi haber şu ki ekranınız bir kez kırıldığında telefonunuzu yenilemeniz gerekmiyor.

Telefon Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Uygun Fiyatlı Kırık Ekran Tamiri

Telefon kırık ekran tamiri fiyatı merak edilen konular arasında yer alıyor. Cep telefonu ekranlarını onarmak ya da tamir etmek mümkün değilse de, cihaza daha fazla zarar vermeden bir yenisiyle değiştirmek mümkündür. Yeni takılan ekran orijinalinin muadili durumundadır.

Kırık bir ekranla karşı karşıya kaldığınızda yapabileceğiniz en iyi şey hemen tamir ettirmektir. Tek bir küçük çatlak zamanla daha kötü hale gelebilir ve cihazınızın ekranı paramparça sonunda olabilir. Gevşek cam parçaları, özellikle yüzünüz ve parmaklarınızla sürekli temas halinde olduklarında tehlikelidir.

Çatlaklar, telefonunuzu çevresel atıklara ve zararlı toksinlere maruz bırakabilir. Bu ise zamanla cihazın işlevselliğini ve kullanılabilirliğini etkileyebilir. Ayrıca çatlamış bir ekranın o kadar da iyi bir görüntüsü yoktur. Kırık ekranı tamir ettirene dek koruyucu kılıfından çıkarmamaya gayret edin.

iPhone XS Max Ekran Değişimi Fiyatları

Telefon kırık ekran tamiri fiyatı cihazın modeline göre değişkenlik gösterir ve telefonun taban fiyatıyla doğru orantılı olarak artar. Ancak CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerde bu işlemi daha ucuza ve çok daha hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Buraya tıklayarak fiyatlar hakkında hızlı şekilde bilgi alabilirsiniz.

Ocak 2021 – Telefon Cam Değişimi Fiyatları

Model İşlem Fiyat
iPhone XS Max
Cam Değişimi 1200 TL
iPhone XS Cam Değişimi 700 TL
iPhone XR Cam Değişimi 700 TL
Samsung Note 8 Cam Değişimi 600 TL
Samsung S8 Plus Cam Değişimi 500 TL
Samsung S8 Cam Değişimi 500 TL
Samsung S7 Edge Cam Değişimi 500 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!