Telefon Isınıyor ve Kapanıyor

Blog sayfasına dönün
Telefon Isınıyor ve Kapanıyor

Telefon Isınıyor ve Kapanıyor

Telefonların aşırı ısınması genellikle yaygın nedenlerden kaynaklanır. Bunlar aşırı kullanım veya bir Bluetooth hoparlöre çok uzun süre bağlı kalma durumu olabilir.

Isınma sorununu gidermek amacıyla birkaç uygulamayı kapatmış veya cihazınızı yeniden başlatmış olabilirsiniz. Hatta gördüğünüz hata mesajlarına dair birkaç Google araması bile yapmış olabilirsiniz. Öyleyse asıl çözüm adımlarına göz atalım.

Aşırı Kamera Kullanımı

Her telefon aşırı kamera kullanımının sonucunda ısınacaktır. Bu kullanım uzun süreli video çekimleri ya da seri fotoğraf çekimleri olabilir. Kamera uygulamasını kapattığınızda ısının normale dönmesi gerek.

Virüs Bulaşmış Olabilir

Telefonunuz hem sıcak hem de yavaş mı? Bu durumda Google Play’e gidin ve uygun bir virüs temizleme aracı indirin. Yalnızca yorumları yüksek, bilinen markaları kullanın.

Kılıfı Çıkarın

Her telefon belirli bir ısıyı geçtikten sonra kapanmaya ayarlıdır. Kılıfınız telefonun ısıyı dışarı atmasına engel olabilir. Çıkararak test edin.

Android Reklam Virüsü Silme

Pili ve Şarj Kablosunu Kontrol Edin

Düşük kalite şarj kabloları ya da eskiyen bataryalar ısınmaya neden olabilir. Pil değişimi yaptırın ya da orijinal kablolar kullanın.

Bu çözümler telefonun ısınıp kapanmasına engel olmazsa Kadıköy, CepMarket telefon tamir servisimize gelebilir ve ücretsiz hasar tespit yaptırabilirsiniz.

Telefon Tamir Videomuz

24 Eylül 2020 – Telefon Tamir Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone XS MAX Ön Kamera Değişimi TL
iPhone 7 Kamera Değişimi450 TL
iPhone X Kamera Entegresi Değişimi1250 TL
iPhone X Ön Kamera Değişimi269 TL
iPhone 8 Kamera Entegresi Değişimi350 TL
iPhone 8 Ön Kamera Değişimi189 TL
iPhone 7 Plus Ön Kamera Değişimi139 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün