Telefon Anteni Değişimi ve Tamiri

Blog sayfasına dönün
Şarj Soketi Oksitlenmesi Nasıl Anlaşılır?

Telefon Anteni Değişimi ve Tamiri

Çoğu yeni telefonda anten, koruyucu gövdeye yerleştirilmiş olmasına rağmen hala arızalanabilir yapıdadır. Sık sık bağlantı kesilmesi durumu arızalı cep telefonu anteninden kaynaklanabilir. Statik, zayıf çekiş, yavaş indirmeler ve zayıf kablosuz sinyaller gibi çeşitli sorunların arkasında bu problem var. Kadıköy tamir servisi CepMarket’e gelerek telefon anten değişimi yaptırmadan önce sorunu kendi başınıza gidermek için yapabileceğiniz bazı şeyler var.

Cep Telefonu Anten Sorunlarını Giderme

Sorununuzun kaynağında telefon araması yapmaya çalıştığınız alandaki zayıf bağlantı sinyali sorunu olabilir. Eğer 3G/4G/5G kulesinden uzaktaysanız veya cep telefonu sinyallerini engelleme eğiliminde olan belirli malzemelerle çevrili bir binada bulunuyorsanız bunlar olabilir. Anteninizin arızalı olduğunu varsaymadan önce telefon sinyalinizi birden farklı konumda deneyin. Eğer sorun bulunduğunuz konumdaysa, telefon sinyalinizi yükseltmek ve paraziti aşmak için cep telefonu sinyal güçlendirici kiti satın alabilirsiniz.

WhatsApp'ta Silinen Mesajlar Nasıl Okunur?

Ayrıca telefonunuzun tam olarak şarj olduğundan emin olun. Zayıf pil kapasitesi bazen çekim sorunlarına neden olur. Eğer sorun konum ve pil değilse, verilerinizi yedekleyebilir ve ardından telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Cep Telefonu Anteni Onarımı

Yukarıdaki çözümleri doğruladıysanız, cep telefonu anteninizin onarılması gerekli demektir. Size en yakın cep telefonu tamircilerinden olan Kadıköy servisi CepMarket’e gelerek telefonunuzu tekrar çalışır hale getirebilirsiniz. Telefonunuzu inceleyip size profesyonel bir onarım sunmadan önce ücretsiz hasar tespit yapıyoruz. Telefon anten değişimi tamirleri yaklaşık 1 saat sürer ve verileriniz silinmez.

CepMarket Kadıköy Servis Mağazamız

6 Ağustos 2020 – Telefon WiFi Anteni Tamir Fiyatları

Model ve TamirFiyat
Oppo Find X WiFi Anteni Değişimi199 TL
Samsung Note 20 WiFi Anteni Değişimi2700 TL
Xiaomi Mi 10 WiFi Anteni Değişimi399 TL
Samsung S9 Plus WiFi Anteni Değişimi249 TL
Samsung S8 Plus WiFi Anteni Değişimi350 TL
Samsung Note 8 WiFi Anteni Değişimi229 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün