Redmi Note 9 Pro ve Mi Note 10 Lite Türkiye Fiyatları

Redmi Note 9 Pro ve Mi Note 10 Lite Türkiye Fiyatları

Redmi Note 9 Pro ve Mi Note 10 Lite Türkiye Fiyatları

Türkiye’de de çok satan telefonları ile dikkat çeken Xiaomi markası yeni modelleri ile bir kez daha ilgi topluyor. Şirket fiyat – performans tarafında uzun süredir rakipsiz ürünler hazırlıyor. Xiaomi Redmi Note 9 Pro ve Mi Note 10 Lite bu ürünlerden en yenileri. Cihazların özelliklerinin yanı sıra Türkiye fiyatları da belli oldu.

Türkiye Fiyatları Nedir?

Hem Xiaomi Redmi Note 9 Pro ve Xiaomi Mi Note 10 Lite’ın Türkiye fiyatları açıklanmış oldu. Cihazların Türkiye lansmanı 15 Mayıs’ta gerçekleşti ve tüm özellikleri Türk kullanıcılarına Türkçe afişler ile gösterildi. Buna göre cihazların bu kez biraz daha yüksek bir noktadan fiyatlandırıldığını görüyoruz. Peki ücretlerinin karşılığını veriyorlar mı?

Xiaomi Mi 10 Lite Türkiye Fiyatı

Xiaomi Mi 10 Lite farklı konfigürasyonlarda geliyor. Ülkemizde iki sürümü satılmakta. Siparişler online olarak gerçekleştiriliyor ve 6 GB RAM + 64 GB dahili depolama için 3700 TL talep ediliyor. Bunun yanında ömürlük cihaz isteyenler için 128 GB depolama seçeneği de var ve bu da 3900 TL olarak açıklanmış. Cihaz diğer sitelerin yanı sıra Mi Store’dan online olarak satın alınabiliyor. CepMarket’te uygun fiyata Mi 10 Lite bulabilirsiniz.

  Telefon Wi-Fi Çekmiyor

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Türkiye Fiyatı

Xiaomi Redmi Note 9 Pro da farklı konfigürasyonlar ile satılmakta. Ülkemizde yine iki sürümü var. Siparişler Mi Store ve diğer sitelerden online olarak gerçekleştiriliyor. 6 GB RAM + 64 GB dahili depolama için 3300 TL denilmiş. Ayrıca daha uzun ömürlüklük için 128 GB depolama seçeneği de var ve bu ise 3600 TL. CepMarket’ten uygun fiyata Redmi Note 9 Pro satın alabilirsiniz.

Xiaomi Tamir Videomuz

Nisan 2021 – Xiaomi Tamir Fiyatları

Model ve TamirFiyat
Xiaomi Note 10 Pil DeğişimiSorunuz
Xiaomi Redmi Pro Şarj Soketi DeğişimiSorunuz
Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi239 TL
Xiaomi Mi 6 Pil DeğişimiSorunuz
Xiaomi Mi 7 Anakart DeğişimiSorunuz
Xiaomi Mi 8 Pil DeğişimiSorunuz
Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi799 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir