Pocophone F1 Tamir Servisi

Blog sayfasına dönün
pocophone f1

Pocophone F1 Tamir Servisi

Pocophone F1 tamir servisi arayan kullanıcılarımıza CepMarket, Kadıköy Xiaomi teknik servisimizde Pocophone F1 tamirleri yapıyoruz. İşlerinde fazlasıyla tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz ile tüm Pocophone F1 tamirleri yaklaşık 1 saatte tamamlanmaktadır. Pocophone F1 ülkemizde en çok satılan akıllı telefonlar arasına geçmiştir. Bu cihaz 6.18 inç ekran, üst seviye çipset ve 4000 mAh pil ile geliyor.

Ekran Değişimleri, Batarya Değişimleri, Hoparlör Değişimleri

Pocophone F1 tamir servisi CepMarket’te hızlı ve güvenilir Poco F1 tamirleri yapıyoruz. Bu tamirler arasında en çok talep edilen ekran değişimi işlemi, hemen her kullanıcının hayatında bir kez ihtiyaç duyduğu batarya değişimi ya da düşme veya su hasarı sonucu bozulabilen hoparlör değişimi ve daha fazlası yer almaktadır. Pocophone F1 için mikrofon değişimi, şarj soketi değişimi, anakart değişimi, ahize ve kasa değişimi de yapıyoruz.

Mobile Phone Repair Service İstanbul

A Kalite ve Orijinal Parçalar

Pocophone F1 tamir servisi olarak Kadıköy’de tüm müşterilerimize A kalite ve orijinal parçalarla tamir imkanları sunuyoruz. Tamirlerimiz tüm Türkiye’yi kapsamaktadır ve servisimize gelemeyen müşterilerimiz için Yurtiçi Kargo anlaşmalı ücretsiz kargo imkanımız bulunmaktadır. 578 894 443 Yurtiçi Kargo sözleşme numaramızla Pocophone F1 cihazınızı tamir ettirmek üzere ücretsiz kargoyla tarafımıza gönderebilirsiniz. Bu imkan tüm Türkiye illerini kapsamaktadır.

14 Yılı Aşan Tecrübe

  • 2006 yılında bu yana Kadıköy’de hizmet veren telefon tamir servisi CepMarket‘te müşterilerimize bu gelişmiş teknik servis tecrübelerimizi sunuyoruz.
  • Xiaomi Pocophone F1 onarım işlemlerinde olduğu gibi daima kaliteyi uygun fiyatla birleştiriyoruz.
  • Onarımlarımız parça ve işçilik garantilidir.

Örnek Xiaomi Tamir Videosu

Xiaomi Pocophone F1 Tamir Fiyatları 24 Eylül 2020

Model & HizmetÜcreti
Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi
999 TL
Xiaomi Pocophone F1 Cam Değişimi
Sorunuz
Xiaomi Pocophone F1 Batarya Değişimi
Sorunuz
Xiaomi Pocophone F1 Mikrofon Değişimi
Sorunuz
Xiaomi Pocophone F1 Kasa Değişimi
Sorunuz
Xiaomi Pocophone F1 Home Tuşu Değişimi
Sorunuz

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün