Oppo Servis

Blog sayfasına dönün
Ekran Camı

Oppo Servis

Türkiye’nin ilk Oppo telefon servislerinden biri olan CepMarket’te Samsung, iPhone, Huawei ve Xiaomi gibi markaların yanında Oppo telefon tamirleri de yapıyoruz. Aynı binada yer alan resmi Oppo mağazamızı ziyaret eden kullanıcılar buradan yeni Oppo telefonlar ve aksesuarlar satın alırken, bir üst katta Oppo servis hizmetleri veren CepMarket’ten Oppo telefon tamirleri yaptırabiliyorlar. Tamirlerimiz Oppo ekran değişimi, hoparlör değişimi, batarya değişimi veya kamera değişimi gibi her türlü bileşeni içine almaktadır.

İstanbul’da Oppo Servis Nerede?

Türkiye’ye 2019’da ilk kez resmi olarak giriş yapan Oppo, Çin’in iPhone’u olarak bilinen iddialı bir marka ve genellikle rakiplerinden bir adım önde cihaz tasarımlarıyla adından söz ettiriyor. Özellikle üsten açılır kameralı çentiksiz ekranlarıyla dikkat çeken marka, Türkiye’de de birçok kullanıcının yakın radarında. Arızalanan Oppo telefonlarını nerede tamir ettireceğini merak eden müşterilerimizi Söğütlüçeşme Cami Otopark Karşısı, No:196, 34722, Kadıköy adresinde yer alan Oppo servis mağazamızda ağırlıyoruz. Mağaza tanınmış CepMarket markasıyla hizmet vermektedir.

  • CepMarket, 2006 yılından bu yana telefon tamirleri yapan Türkiye’nin en tecrübeli teknik servislerinden biridir.
  • Servisimizde Oppo teknisyenlerimizin yanında Huawei, Samsung, iPhone ya da Xiaomi markası üzerine uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerimiz de bulunuyor.
  • Oppo servisin en önemli özelliği hızlı ve güvenilir parça değişimleridir. Tamirler tipik olarak 1 saat gibi bir sürede tamamlanır.
Telefon WiFi'ye Neden Bağlanmaz?

15 Yıla Yaklaşan Tecrübe

Oppo servis mağazamızda 15 yıla yaklaşan bilgi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi Oppo tamir hizmetlerini vermek için kullanıyoruz. Tamirlerimizde alanında en üst düzey onarım ekipmanlarından yararlanıyor, gelişmiş parça değişimlerinin yanında soket lehimleme yapıyor ve kullanıcılara daima en uygun fiyatlı tamirleri sunmaya çalışıyoruz.

Oppo Servis Tavsiyesi

Oppo servis tavsiyesi almak ve Oppo servis hakkında daha fazlasını öğrenmek isteyen kullanıcılarımıza merak ettikleri soruları bizlere sorabilmeleri için 7/24 WhatsApp destek hattımızdan müşteri hizmeti desteği sunuyoruz. Bizlere WhatsApp veya telefon numaramızdan anında ve kolayca ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda Oppo servis hakkında merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık. Oppo servis adresine üst kısımda yer vermiş bulunuyoruz.

22 Eylül 2020 – Oppo Servis Tamirleri

ModelFiyat
Oppo A5s Ekran Değişimi TL
Oppo Find X Ekran Değişimi TL
Oppo Find 7a Ekran Değişimi TL
Oppo F9 Ekran Değişimi TL
Oppo AX7 Ekran Değişimi299 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün