Kadıköy Telefon Tamir Fiyatları

Kadıköy Telefon Tamir Fiyatları

Kadıköy Telefon Tamir Fiyatları

Kadıköy telefon tamir fiyatları noktasında CepMarket olarak kullanıcılarımıza bazı bilgiler verelim. CepMarket 2006 yılından bu yana Kadıköy’de telefon tamirleri yapan bir mağazadır. Mağazamızda Samsung, Huawei Apple, ve Oppo ile Xiaomi gibi tüm markalara hızlı ve güvenilir telefon tamirleri yapıyoruz

Telefon Tamir Fiyatlarınız Nedir?

Kadıköy, CepMarket mağazamızda tüm telefonlara A kalite ve orijinal yedek parçalı tamirler yapıyoruz. Tamirlerimiz işçilik ve parça garantilidir. Kadıköy servisimize ulaşamayan müşterilerimiz için Yurtiçi Kargo anlaşmalı ücretsiz kargoyla tamir fırsatı dahi sunuyoruz. Aşağıdaki tabloda bazı örnek tamir fiyatlarına yer verdik.

Uygun Fiyatlı Onarımlar

Fiyatlarımız tamirlerin daima uygun fiyatlı olması yönünde belirlenir. Müşterilerimizin bütçesini de göz önüne bulundurduğumuz Kadıköy telefon tamirlerinde asla yükseltilmiş fiyatlarla karşılaşmazsınız. Gelişmiş son teknoloji tamir ekipmanı ve tamir tekniklerimiz sayesinde bu gücümüzü yılların tecrübesine sahip teknisyenlerimiz ile birleştirerek Kadıköy telefon tamir fiyatlarını en aşağı seviyeye çekiyoruz.

  Bebek Telefon Tamiri

Kalitede Ödün Vermeden Uygun Tamir Fiyatları

Tüm bunları parça ve işçilik kalitesinden ödün vermediğimiz Kadıköy tamir mağazamız CepMarket’te yerine getiriyoruz. Öyleyse bazı Kadıköy telefon tamir fiyatlarından söz edelim.

Örnek Telefon Tamir Videomuz

Nisan 2021 – Kadıköy Telefon Tamir Fiyatları

Model ve TamirFiyatlar
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi2700 TL
iPhone 11 Pro Ekran Değişimi2500 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi350 TL
Casper Via V10 Ekran Değişimi TL
LG V10 Ekran Değişimi TL
Samsung Note 9 Ekran Değişimi1949 TL
Samsung Galaxy S10 Arka Kapak Değişimi199 TL
Samsung S10 Plus Ekran Değişimi2200 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir