iPhone Operatör Güncellemesi Nasıl Yapılır?

iPhone Operatör Güncellemesi Nasıl Yapılır?

iPhone Operatör Güncellemesi Nasıl Yapılır? – Merak edilenler

iPhone Operatör Güncellemesi Nasıl Yapılır?

iPhone’larda operatör güncellemesi yapmak merak edilen konular arasında yer alıyor. Birçok telefonda olduğu gibi iPhone’larda da doğrudan operatör güncellemesi yapabilirsiniz. Bunun için Ayarlar uygulamasına girmeniz ve ardından birkaç basit dokunuş yapmanız gerekiyor.

iPhone Operatör Güncellemesi Nasıl Yapılır?
iPhone Operatör Güncellemesi Nasıl Yapılır?

iPhone’da Operatörü Güncellemek Nisan 2021

iPhone’larda taşıyıcı veya operatör güncellemesi yapmak için iPhone’unuzdan Ayarlar uygulamasını açın ve Genel’e basın. Bunun ardından Hakkında’ya dokunun. Eğer güncelleme varsa operatör ayarlarınızda bir güncelleme seçeneği ile karşılaşacaksınız. Tüm bilmeniz gerekenler bunlar. Eğer böyle ibare görmüyorsanız o halde güncelleme yapmanıza gerek yok demektir.

Peki taşıyıcı ayarlarını güncellemek ne işe yarar? iPhone’larda bununla hücresel ağ bağlantınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. Eğer şirketiniz buna özel olarak bazı değişiklikler getirmişse güncelleme yapmak 3G/4G/5G ağ hızlarınızı ve sinyal seviyenizi iyileştirebilirsiniz. Ayrıca, operatör ayarlarını güncellemek eğer henüz yoksa cihazınıza VoLTE veya gelişmiş Wi-Fi özellikleri kazandırmanızı sağlar. Adımlardan emin değilseniz CepMarket’e gelerek teknisyenlerimizden yardım alabilisiniz.

Nisan 2021 – iPhone Kasa Değişimi Ücretleri

ModelKasa Değişimi Fiyatı
iPhone SE199 TL
iPhone 6s249 TL
iPhone 6 Plus249 TL
iPhone 6s Plus TL
iPhone 7549 TL
  WhatsApp Yazışmalarım Silindi

 

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir