iPhone Kadıköy Telefon Tamiri

iPhone Kadıköy Telefon Tamiri

iPhone Kadıköy Telefon Tamiri

iPhone cep telefonları çok satması sebebi ile en çok arıza yapan telefonlar arasındadır. iPhone cep telefonlarında ekran değişimi, pil değişimi, ön cam değişimi, face id çipi, hafıza yükseltme, kasa değişimi, titreşim motoru, ses açma kapama tuşu derken bir sürü arıza ile karşılaşılmaktadır. iPhone 2G ile başlayan tamir serüveni hiç bitmeyecek bir hikâye olmayı başardı. Kullanıcı deneyimi ile oldukça farklı platformlarda arıza türetmeye başladı. Bazı modellerde kronik hatalar tespit edildi, bazı cihazlarda enteresan mühendislik hataları belirlendi bazı iPhone bataryaları servise davet edildi derken iPhone en az 10-15 sene daha sürecek bir tamir piyasası oluşturmayı başardı.

Kadıköy’ün En İyi Cep Telefon Teknik Servisi

1997 yılından bu yana kesintisiz hizmet vermenin mutluluğu ile Cepmarket com tr sitesi binlerce kişiye ulaşmayı başardı gerek kargo ile gerekse perakende olarak yüzbinlerce cep telefonu tamirini tamamlamayı başardı. Yaşlı teyzelerimiz, öğrenci kardeşlerimiz, popüler kişiler, kurumsal firmalar tarafından bilinir olmayı başardık. Kadıköy’den tüm Türkiye’ye ulaşmayı başarabildik, bize destek olan tüm müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Kadıköy Telefon Teknik Servisi Hizmetleri

Kadıköy lokasyon olarak artık tam bir cep telefonu pazarı oldu. Güneşin doğmasından akşam ezanına kadar geçen sürede gelinlikçiler, kuyumcular ve telefoncular yoğun bir şekilde hizmet veriyor. Telefoncuların çok olması sebebi ile Kadıköy tam bir Kadıköy Cep Dünyası olmayı başarmış durumda. Uğraştırıcı işlerin yanı sıra, sıradan tamirlerinde yapıldığı Yazıcıoğlu merkezi ve balıkçılar çarşısı ile tüm İstanbul’un gözdesi olmayı başarmış bir ticaret merkezidir. İkinci el cep telefonu satın almak istediğinizde ya da satmak istediğinizde, cep telefonu yenileme hizmetleri almak istediğinizde Kadıköy GSM Sektörü için vazgeçilmez bir noktadır. En iyi akıllı cep telefonu tamiri yaptıra bilinecek hatta göz önünde telefon tamiri hizmeti alabileceğiniz harika bir ilçedir.

Kadıköy Cep Telefonu Teknik Servis

Kadıköy iPhone servis denildiğinde ilk akla gelen bir bölgedir. Yerimiz Kadıköy Söğütlüçeşme Camii karşısında olma sebebi ile ulaşımı oldukça rahat ve kolaydır. Cep telefonu tamir merkezi ve cep telefonu hastanesi olmamız sebebi ile de son kullanıcıların gözdesi olmayı başardık. Yazılımsal ve donanımsal telefon tamiri seçenekleri ile İos 14,2 üzerinde yaşanan iPhone Takvim virüsü ve bunun anasıl engelleneceğini anlatan ilk firmayız. Son zamanlarda Türkiye’de fabrika açmayı düşünen ve başaran cep telefonu markaları Kadıköy’de ucuz cep telefonu satılmasını da zirveye çıkarmayı başaracaktır. Kadıköy Cep telefonu teknik servisi için 5 katlı mağazamız ve teknik servis birimlerimiz hizmetinizdedir. Üstün kalite ve hizmet anlayışı ile bizlere sosyal medya platformları üzerinden ya da iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz, hızlı bir şekilde dönüş almanızı sağlamak maksadı ile ekip çalışmalarımız devam etmektedir. İş başvurusunda bulunan genç ve öğrenci kardeşlerimiz için desteklerimiz devam ediyor, her yıl onlarca Tamirci Abi yetiştirmeye devam ediyoruz. Servislerimiz tamamen cam kabinlerden oluşmaktadır, hijyen ve statik elektrikten arındırılmış olarak gözönünde ekran değişimi avantajı sağlamaktadır.

Kadıköy Telefoncular Pasajı

Kadıköy de telefoncular pasajı olarak bilinen, telefoncuların ve cd satanların bir araya geldiği, elektronik eşya pazarı dediğimiz merdiven altı işletmelerin bulunduğu yerlerden sağlıklı hizmet alma şansınız maalesef çok az, Kadıköy de kötü bir itibar bırakan bu tarz işletmelerden uzak duran müşteri portföyü için firmamız gayet uygun bir hizmet kalitesine sahiptir. Kadıköy de en merkezi konumda olan Teknoway firmamız Altıyol Boğa Heykeline çıkan ana cadde üzerinde olup aracınız için otopark hizmetine sahiptir. 5 Katlı mağazamızda kafe ve bekleme salonu ile tüm tamir müşterilerine keyifli bir tamir bekleme deneyimi yaşatıyoruz. Mağazamızı ziyarete mutlaka bekleriz. Cep telefonu hastanesi Kadıköy için 05379580202 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. Deneyimsiz servislerde yapılan telefon tamirlerinde dokunmatik özelliği zayıflar ve ekran değişimi tekrar istenebilir.

Kadıköy Telefon Ekran Değişimi

Kadıköy metrobüs, dolmuş, minibüs, Marmaray ve diğer alternatif ulaşım araçları sebebi ile İstanbul’un en cazip alışveriş merkezi olmayı başardı, Telefoncuların bol olmasından dolayı aslında bu lokasyon Kadıköy Cep Dünyası diyebiliriz. Cep telefonlarına dair aksesuar, tamir, kılıf, tamir aklınıza gelen her türlü hizmet sunulmaktadır.

Kadıköy telefon Ekran Değişimi

iPhone Telefon Hastanesi Kadıköy olarak her türlü entegre ve yazılım hizmetlerini internet sitemiz vasıtası ile kullanabilirsiniz… Servisimizde sadece ekran değişimi değil aşağıda yer alan diğer tamir türleri de yapılmaktadır.

 • iPhone Pil Batarya Değişimi Kadıköy
 • iPhone Wifi Anteni Çekmiyor Değişimi Kadıköy
 • iPhone Şebeke Anteni Değişimi Kadıköy
 • iPhone Şarj Soketi Değişimi Kadıköy
 • iPhone Sim Kart Tanımıyor Değişimi Kadıköy
 • iPhone Power On Off Açma Kapama Tuşu Değişimi Kadıköy
 • iPhone Ön Kamera Değişimi Kadıköy
 • iPhone Arka Kamera Değişimi Kadıköy
 • iPhone Kulaklık Soketi Değişimi Kadıköy
 • iPhone Kasa Değişimi Kadıköy
 • iPhone Home Tuşu Değişimi Kadıköy
 • iPhone Face İd Arızalı Değişimi Kadıköy
 • iPhone Ahize Değişimi Kadıköy
 • iPhone Anakart Tamiri Değişimi Kadıköy

iPhone Servisi İçin Önemli Uyarılar

 • Cihaz bilgileri silinmemeli
 • Cihaz teslim ederken içinde sim kart olmamalı
 • Cihaz steril ortamda yapılmalı
 • Kişisel bilgilere ve güvenliğe dikkat edilmeli
 • Parça değişimi garantisi sorulmalı
 • Anakart tamirinde garanti süresi istenilmeli
 • Pil değişiminde pil sağlığı mutlaka gözükmeli
 • Ekran değişiminde, ekran uyarısı alınmamalıdır
 • Cihazlarda genel bakım ve kontrol yapılması istenilmelidir
 • Dokunmatik özelliğini zayıflatan malzeme kullanılmamalı
 • Tuşlarda tutukluk olmamalı
 • iPhone Destek birimi olmalı
 • Panel, ekran çıtası, iç kulaklık filtresi, sensör gibi parçaların kontrolü yapılmış olmalı

Tamir önemli olduğu kadar, tamir sonrası hizmetleri de oldukça önemlidir. Telefona takılacak olan yedek parça nedir? Oem Ekran, A Kalite Ekran, LCD Ekran, Yan Sanayi Ekran, Revize Ekran, Tft Ekran, Orijinal Ekran özetle ne satın aldığınızı iyi bilmeniz gerekmektedir. Hangi ürünün ne kadar garantisi var, hangi ürün hangi özelliklere sahip bilmeniz gerekiyor. Ürün detayları hakkında soru sorulduğunda size tüm detayları ve garanti süreleri ile bilgi verilmesi gerekiyor.

Cam Sağlam Görüntü Yok Neden?

Geçen sen bir yerde ekran taktırdım hemen kırıldı, sizin vereceğiniz ekran sağlam mı hemen kırılır mı? Aslında böyle bir soru yok lakin bazı iphone kullanıcıları asla kırılmayan ekran satıldığını düşünebilir. Bazen de ekran yani dış cam sağlam olsa da ekran da görüntü olmayabiliyor, buna iç ekran kırılması diyoruz. İç ekranda mürekkep dağılması ya da kırık olmaz, cam da çizik dahi yoktur fakat görüntü gelmez. Bu gibi durumlarda da mutlaka komple ekran değişimi gerekir. Bazen de iç ekran sağlam olur ama dış camda parçalanma olur bu tip ekran değişimine de sadece ön cam değişimi denilir. İphone da iç ekran ya da dış ekran değişimi olup olmayacağına teknisyenin karar vermesi daha doğru olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Ön Kamera Değişimi

İç Ekran Değişimi Nasıl Anlaşılır?

İç ekran kırılması çözümü komple ekran değişimi ile gerçekleşir, ekran içerisinde mürekkep dağılması, yeşil çizgi, florasan çakması, pembe ekran, yukarıdan aşağı çizgilenme, ekran içinde karıncalanma, ekranda piksel hataları, ekran sararması, ekran hare gibi belirtiler ile anlaşılmaktadır. İç ekran dokuz kat gofret misali lokal tedavi kabul etmez, ekran çıtası ile söküm yapılıp yeni ekran takılması gerekir.

Ön Cam Değişimi Nasıl Anlaşılır?

Bir cep telefonunda ön cam değişimi yapılması için iç ekranın sapasağlam olması gerekir, iç ekranın hatasız bir şekilde kullanılıyor olması ekranın değişmesini gerektirmez, sadece ön cam değişimi yaparak mevcut orijinal ekranı revize edebilir ve tekrar kullanımın sağlayabilirsiniz. Kadıköy telefoncular sorsanız direk ekran değişimi yapmak isterler, cam değişimini kötülerler, sapasağlam orijinal ekranı teslim alıp ne olduğu belli olmayan no name yan sanayi ekran takmak ve iki defa kazanç sağlamak isterler. Oysaki Ekranınız kırılınca ekran değişimi yapmayın, sadece ön cam değişimi yaptırın. En iyi akıllı cep telefonu tamiri için Teknoway sosyal medya hesaplarımızı mutlaka takip edin.

Kadıköy ipad dokunmatik onarımı, orijinal yedek parça, i Mac, Macbook ve diğer Apple ürünleri için mutlaka mağazanızı ziyaret ediniz.

Cep telefonu tamirinde kesin olan bir şey güvendir, cep telefonu tamiri anakart ve diğer parçacıklardan oluşan özel bir üründür ve kıymetini bilmek lazım, teknisyenlerimizin ve firmamızın en büyük artısı uzun zamandır cep telefonu tamiri yapıyor olmamızdır. Telefon tamirinde model ve işlem ne olursa olsun iyi bilmek lazım, düşünsenize kısa vida sökülen bir yere uzun vida takmak ya da ekran tamiri yapmak isterken pil patlaması yaşamak, ekran değiştirdikten sonra bi tanecik sensör için 3 defa tekrar tamirciye gitmek çok sıkıcık olur. Eskiler ne demiş 3 kuruş fazla olsun sağlam olsun, bu sözdeki temel vurgu ekmeği ekmekçiden alacaksın doğruluğu olacaktır. Herkes bildiği işi yapmalı, eskiden birkaç tane radyo söküp takmıştım az çok telefon sökmüşlüğüm var diyen kişi ya da teknisyenlerden sağlıklı bir tamir beklentiniz olmasın. Son 10 yıldır telefon tamiri yapıyorum diyen bir teknisyenle, elim biraz alışsın diyen biri arasında dağlar kadar fark olur, tecrübeli birinin telefonu eline alması daha cihazı açmadan arızayı tahmin etmesi, bu cihazda büyük ihtimalle … arızası vardır, önce bi şuna bakayım demesi bile başarı oranı yüksekliği için yeterli olacaktır. Doktor, uzman doktor, profesör sıfatları zaman için de kazanılır ve tamamı tecrübe ile oluşur. Gözü kapalı eminim ben bu ustaya kefilim diyebileceğiniz teknik servisleri tercih edin, olaya bakış açısı bile farklı olacaktır. Kargo ile telefon tamiri, yerinde telefon tamiri, motorlu kurye ile teslimat gibi önemli detaylara ve sermaye gücü olan, vizyonumuz, kalite politikamız, hizmetlerimiz şunlar şunlar var diyen firmalar ile irtibat da kalın ve tamir konusunda lütfen seçici olun. Herkes tamir yapıyorum der ama cep telefonu teknik servis uzmanı olan kimselerle ile çalışmak çok farklı olacaktır.

Okumak İsteyebilirsiniz: iPhone 12 Ön Cam Kırılması Nasıl Anlaşılır?

İstanbul Kadıköy de ikametgâh ediyorsanız ya da Kadıköy’e yakın bir konumda oturuyorsanız Garantili Telefon Tamiri için sizleri Cepmarket com tr Teknoway mağazamıza bekliyoruz. Herkese sağlıklı kullanımlar diliyoruz.

  iPhone Jiroskop Nedir?

iPhone Tamir Ücretleri Mayıs 2021

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi299 TL
iPhone 8 Ekran Değişimi240 TL
iPhone X Ekran Değişimi1450 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi279 TL
iPhone 6s Ekran Değişimi200 TL
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi229 TL
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi229 TL
iPhone 5 Ekran Değişimi150 TL
iPhone 5s Ekran Değişimi150 TL
iPhone 5c Ekran Değişimi150 TL
iPhone 6 Ön Cam Değişimi160 TL
iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi180 TL
iPhone 6s Ön Cam Değişimi190 TL
iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi200 TL
iPhone 7 Ön Cam Değişimi220 TL
iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi250 TL
iPhone 8 Ön Cam Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi350 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone 7 Kamera Değişimi450 TL
iPhone 7 Batarya Değişimi179 TL
iPhone Mikrofon Değişimi100 TL
iPhone Home Tuşu Değişimi60 TL
iPhone Şarj Soketi Değişimi100 TL
iPhone Kasa Değişimi129 TL
iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi399 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi399 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi399 TL
iPhone 6 Batarya Değişimi149 TL
iPhone 6 – 6 Plus Baseband Şebeke Entegresi350 TL
iPhone 6 Şebeke Yok Çözümü300 TL
iPhone Dokunmatik Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 4 Ekran Değişimi149 TL
iPhone 4S Ekran Değişimi149 TL
iPhone SE Ekran Değişimi150 TL
iPhone 5 Batarya Değişimi149 TL
iPhone 5S Batarya Değişimi149 TL
iPhone 6S Batarya Değişimi180 TL
iPhone 6 Plus Batarya Değişimi179 TL
iPhone 6S Plus Batarya Değişimi179 TL
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi199 TL
iPhone 8 Batarya Değişimi179 TL
iPhone 8 Plus Batarya Değişimi199 TL
iPhone Kasa Yamulması Tamiri150 TL
iPhone Batarya Değişimi149 TL
iPhone Pil Batarya Değişimi Tamir149 TL
iPhone Hoparlör Değişimi120 TL
iPhone Şarj Entegresi Değişimi200 TL
iPhone Işık Entegresi Değişimi250 TL
iPhone WiFi Sorunu:150 TL
iPhone Ses Entegresi Değişimi400 TL
iPhone Şebeke Entegre Değişimi300 TL
iPhone X Kamera Camı149 TL
iPhone X Kamera Camı TL
iPhone 5 Arka Kamera Camı Değişimi100 TL
iPhone 5s Arka Kamera Camı Değişimi100 TL
iPhone 6 Arka Kamera Camı Değişimi100 TL
iPhone 6s Arka Kamera Camı Değişimi100 TL
iPhone 6s Plus Arka Kamera Camı Değişimi100 TL
iPhone 7 Arka Kamera Camı Değişimi149 TL
iPhone 7 Plus Arka Kamera Camı Değişimi149 TL
iPhone 8 Arka Kamera Camı Değişimi189 TL
iPhone 8 Plus Arka Kamera Camı Değişimi149 TL
iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi100 TL
iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi100 TL
iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi110 TL
iPhone 5s Şarj Soketi Değişimi110 TL
iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi150 TL
iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi250 TL
iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi300 TL
iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi150 TL
iPhone 5c Şarj Soketi Değişimi110 TL
iPhone SE Şarj Soketi Değişimi110 TL
iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi150 TL
iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi250 TL
iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi300 TL
iPhone 4 Home Tuşu Değişimi60 TL
iPhone 4s Home Tuşu Değişimi60 TL
iPhone 5 Home Tuşu Değişimi90 TL
iPhone 5s Home Tuşu Değişimi90 TL
iPhone 6s Home Tuşu Değişimi125 TL
iPhone 5c Home Tuşu Değişimi90 TL
iPhone 5 SE Home Tuşu Değişimi90 TL
iPhone 6 Plus Home Tuşu Değişimi125 TL
iPhone 6S Plus Home Tuşu Değişimi125 TL
iPhone 4 Kasa Değişimi129 TL
iPhone 4S Kasa Değişimi129 TL
iPhone 5 Kasa Değişimi129 TL
iPhone 5s Kasa Değişimi129 TL
iPhone 6s Kasa Değişimi249 TL
iPhone 7 Kasa Değişimi549 TL
iPhone 5c Kasa Değişimi149 TL
iPhone 8 Kasa Değişimi799 TL
iPhone SE Kasa Değişimi199 TL
iPhone 7 Plus Kasa Değişimi349 TL
iPhone 8 Plus Kasa Değişimi799 TL
iPhone X Kasa Değişimi1399 TL
iPhone 4 Mikrofon Değişimi100 TL
iPhone 4s Mikrofon Değişimi100 TL
iPhone 5 Mikrofon Değişimi110 TL
iPhone 5s Mikrofon Değişimi110 TL
iPhone 6 Mikrofon Değişimi150 TL
iPhone 6s Mikrofon Değişimi150 TL
iPhone 8 Mikrofon Değişimi300 TL
iPhone 5c Mikrofon Değişimi110 TL
iPhone SE Mikrofon Değişimi110 TL
iPhone 6 Plus Mikrofon Değişimi150 TL
iPhone 6s Plus Mikrofon Değişimi150 TL
iPhone 7 Plus Mikrofon Değişimi250 TL
iPhone 8 Plus Mikrofon Değişimi300 TL
iPhone XS Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone XS Max Ön Cam Değişimi800 TL
iPhone XS Max Ekran Değişimi1699 TL
iPhone XS Ekran Değişimi1099 TL
iPhone XR Ekran Değişimi1599 TL
iPhone X Pil Değişimi300 TL
iPhone X 4013 Hatası Çözümü800 TL
iPhone X U2 Şarj Entegresi Değişimi799 TL
iPhone SE Ön Cam Değişimi129 TL
iPhone XR Arka Cam Kapak Değişimi449 TL
iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi400 TL
iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi400 TL
iPhone XR Ön Cam Değişimi700 TL
iPhone 6 Plus Kasa Değişimi249 TL
iPhone 6s Plus Kasa Değişimi TL
iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişimi450 TL
iPhone 6s Plus Arka Kamera Değişimi450 TL
iPhone 6s Arka Kamera Değişimi250 TL
iPhone 6 Arka Kamera Değişimi200 TL
iPhone XS MAX Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone XS Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone XR Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone X Arka Kamera Değişimi950 TL
iPhone 8 Plus Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone 8 Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone 7 Plus Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone 7 Arka Kamera Değişimi550 TL
iPhone SE Arka Kamera Değişimi99 TL
iPhone 5s Arka Kamera Değişimi69 TL
iPhone 5 Arka Kamera Değişimi69 TL
iPhone XS MAX Ön Kamera Değişimi500 TL
iPhone XS Ön Kamera Değişimi200 TL
iPhone XR Ön Kamera Değişimi500 TL
iPhone X Ön Kamera Değişimi299 TL
iPhone 8 Plus Ön Kamera Değişimi249 TL
iPhone 8 Ön Kamera Değişimi189 TL
iPhone 7 Plus Ön Kamera Değişimi179 TL
iPhone 7 Ön Kamera Değişimi139 TL
iPhone 6s Ön Kamera Değişimi139 TL
iPhone 6s Plus Ön Kamera Değişimi110 TL
iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi110 TL
iPhone 6 Ön Kamera Değişimi110 TL
iPhone SE Ön Kamera Değişimi90 TL
iPhone 5s Ön Kamera Değişimi60 TL
iPhone 5 Ön Kamera Değişimi60 TL
iPhone 6 Dokunmatik Entegresi400 TL
iPhone 6 Plus Dokunmatik Entegresi400 TL
iPhone 4 Açma Kapatma Power Güç Tuşu100 TL
iPhone 4s Açma Kapatma Power Güç Tuşu100 TL
iPhone 5 Açma Kapatma Power Güç Tuşu100 TL
iPhone 5s Açma Kapatma Power Güç Tuşu100 TL
iPhone 6 Açma Kapatma Power Güç Tuşu150 TL
iPhone 6s Açma Kapatma Power Güç Tuşu150 TL
iPhone 6 PLUS Açma Kapatma Power Güç Tuşu150 TL
iPhone 6s PLUS Açma Kapatma Power Güç Tuşu150 TL
iPhone 6 Wifi Kopma ve Az Çekiyor Sorunları149 TL
iPhone 6 Plus Wifi Kopma ve Az Çekiyor Sorunları199 TL
iPhone XS Max Batarya Değişimi499 TL
iPhone XS Batarya Değişimi499 TL
iPhone XR Batarya Değişimi499 TL
iPhone X Mikrofon Değişimi399 TL
iPhone 6s Görüntü Entegresi Arızası Tamiri249 TL
iPhone X Ses Gelmiyor Gitmiyor Çözüm ve Tamiri749 TL
iPhone 4 Ön Cam Değişimi149 TL
iPhone 4s Ön Cam Değişimi149 TL
iPhone 5 Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5c Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5s Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5 Şarj Entegresi Değişimi200 TL
iPhone 5S Şarj Entegresi Değişimi200 TL
iPhone 5C Şarj Entegresi Değişimi200 TL
iPhone SE Şarj Entegresi Değişimi200 TL
iPhone 6 Şarj Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 6 Plus Şarj Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 6S Plus Şarj Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 6S Şarj Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 7 Şarj Entegresi Değişimi600 TL
iPhone 7 Plus Şarj Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 8 Şarj Entegresi Değişimi399 TL
iPhone 8 Plus Şarj Entegresi Değişimi399 TL
iPhone X Şarj Entegresi Değişimi799 TL
iPhone 5 Power Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 5S Power Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 5C Power Entegresi Değişimi300 TL
iPhone SE Power Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 6 Power Entegresi Değişimi350 TL
iPhone 6 Plus Power Entegresi Değişimi350 TL
iPhone 6S Plus Power Entegresi Değişimi500 TL
iPhone 6S Power Entegresi Değişimi500 TL
iPhone 7 Power Entegresi Değişimi600 TL
iPhone 7 Plus Power Entegresi Değişimi600 TL
iPhone 8 Power Entegresi Değişimi600 TL
iPhone 8 Plus Power Entegresi Değişimi600 TL
iPhone X Power Entegresi Değişimi750 TL
iPhone 8 Wifi Entegresi Değişimi250 TL
iPhone 8 Plus Wifi Entegresi Değişimi599 TL
iPhone 7 Plus Wifi Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 7 Wifi Entegresi Değişimi599 TL
iPhone 6 Wifi Entegresi Değişimi149 TL
iPhone 6 Plus Wifi Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 5 Wifi Entegresi Değişimi149 TL
iPhone 5S Wifi Entegresi Değişimi149 TL
iPhone SE Wifi Entegresi Değişimi149 TL
iPhone 6S Wifi Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 6S Plus Wifi Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 5 Görüntü Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 5S Görüntü Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 5C Görüntü Entegresi Değişimi199 TL
iPhone SE Görüntü Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 6 Görüntü Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 6 Plus Görüntü Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6S Görüntü Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6S Plus Görüntü Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 7 Görüntü Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 7 Plus Görüntü Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 8 Görüntü Entegresi Değişimi349 TL
iPhone 8 Plus Görüntü Entegresi Değişimi349 TL
iPhone X Görüntü Entegresi Değişimi449 TL
iPhone X Işık Entegresi Değişimi449 TL
iPhone 5 Işık Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 5S Işık Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 5C Işık Entegresi Değişimi199 TL
iPhone SE Işık Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 6 Işık Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 6 Plus Işık Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6S Plus Işık Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 6S Işık Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 7 Işık Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 7 Plus Işık Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 8 Plus Işık Entegresi Değişimi349 TL
iPhone 8 Işık Entegresi Değişimi349 TL
iPhone 6 Şarj Usb Entegre Değişimi249 TL
iPhone 6 Plus Şarj Usb Entegre Değişimi249 TL
iPhone 6S Plus Şarj Usb Entegre Değişimi249 TL
iPhone 6S Şarj Usb Entegre Değişimi249 TL
iPhone 7 Şarj Usb Entegre Değişimi299 TL
iPhone 7 Plus Şarj Usb Entegre Değişimi349 TL
iPhone 8 Plus Şarj Usb Entegre Değişimi399 TL
iPhone 8 Şarj Usb Entegre Değişimi399 TL
iPhone 5 Kamera Entegresi Değişimi249 TL
iPhone X Şarj Usb Entegre Değişimi799 TL
iPhone X Kamera Entegresi Değişimi699 TL
iPhone 5S Kamera Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 5C Kamera Entegresi Değişimi249 TL
iPhone SE Kamera Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6S Kamera Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 6S Plus Kamera Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 6 Kamera Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6 Plus Kamera Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 8 Kamera Entegresi Değişimi499 TL
iPhone 8 Plus Kamera Entegresi Değişimi499 TL
iPhone 5 Ses Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 5S Ses Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 5C Ses Entegresi Değişimi249 TL
iPhone SE Ses Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6 Ses Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 6 Plus Ses Entegresi Değişimi300 TL
iPhone X Ses Entegresi Değişimi749 TL
iPhone 8 Plus Ses Entegresi Değişimi499 TL
iPhone 8 Ses Entegresi Değişimi499 TL
iPhone 5 Şebeke Entegre Değişimi250 TL
iPhone 5S Şebeke Entegre Değişimi250 TL
iPhone 5C Şebeke Entegre Değişimi250 TL
iPhone SE Şebeke Entegre Değişimi249 TL
iPhone 6 Şebeke Entegre Değişimi300 TL
iPhone 6 Plus Şebeke Entegre Değişimi350 TL
iPhone 6S Plus Şebeke Entegre Değişimi350 TL
iPhone 6S Şebeke Entegre Değişimi350 TL
iPhone 7 Şebeke Entegre Değişimi350 TL
iPhone 7 Plus Şebeke Entegre Değişimi350 TL
iPhone 8 Plus Şebeke Entegre Değişimi499 TL
iPhone 8 Şebeke Entegre Değişimi499 TL
iPhone 7 4013 Hatası Çözümü299 TL
iPhone 7 Plus 4013 Hatası Çözümü299 TL
iPhone 6S 4013 Hatası Çözümü249 TL
iPhone 6S Plus 4013 Hatası Çözümü249 TL
iPhone 6 Plus 4013 Hatası Çözümü249 TL
iPhone 6 4013 Hatası Çözümü199 TL
iPhone 6 Disk Değişimi199 TL
iPhone 6 Plus Disk Değişimi249 TL
iPhone 6S Disk Değişimi249 TL
iPhone 6S Plus Disk Değişimi249 TL
iPhone 6S Plus 9 Hatası Çözümü249 TL
iPhone 6S 9 Hatası Çözümü249 TL
iPhone 6 9 Hatası Çözümü199 TL
iPhone 6 Plus 9 Hatası Çözümü249 TL
iPhone 5 Kısa Devre Tamiri199 TL
iPhone 5S Kısa Devre Tamiri199 TL
iPhone 5C Kısa Devre Tamiri199 TL
iPhone SE Kısa Devre Tamiri199 TL
iPhone 6 Kısa Devre Tamiri199 TL
iPhone 6 Plus Kısa Devre Tamiri249 TL
iPhone 6S Plus Kısa Devre Tamiri249 TL
iPhone 6S Kısa Devre Tamiri249 TL
iPhone 7 Kısa Devre Tamiri299 TL
iPhone 7 Plus Kısa Devre Tamiri299 TL
iPhone 8 Plus Kısa Devre Tamiri399 TL
iPhone 8 Kısa Devre Tamiri399 TL
iPhone X Kısa Devre Tamiri800 TL
iPhone 5 İç Kulaklık Değişimi120 TL
iPhone 5S İç Kulaklık Değişimi120 TL
iPhone 6 İç Kulaklık Değişimi150 TL
iPhone 6S İç Kulaklık Değişimi150 TL
iPhone 6 Plus İç Kulaklık Değişimi150 TL
iPhone 6S Plus İç Kulaklık Değişimi150 TL
iPhone 7 Plus İç Kulaklık Değişimi200 TL
iPhone 7 İç Kulaklık Değişimi200 TL
iPhone 8 İç Kulaklık Değişimi250 TL
iPhone 8 Plus İç Kulaklık Değişimi250 TL
iPhone X İç Kulaklık Değişimi350 TL
iPhone XR İç Kulaklık Değişimi250 TL
iPhone XS İç Kulaklık Değişimi250 TL
iPhone XS Max İç Kulaklık Değişimi300 TL
iPhone 5 Hoparlör Ahize Değişimi150 TL
iPhone 5S Hoparlör Ahize Değişimi150 TL
iPhone 6 Hoparlör Ahize Değişimi180 TL
iPhone 6S Hoparlör Ahize Değişimi180 TL
iPhone 6S Plus Hoparlör Ahize Değişimi200 TL
iPhone 6 Plus Hoparlör Ahize Değişimi200 TL
iPhone 7 Hoparlör Ahize Değişimi230 TL
iPhone 7 Plus Hoparlör Ahize Değişimi250 TL
iPhone 8 Hoparlör Ahize Değişimi250 TL
iPhone 8 Plus Hoparlör Ahize Değişimi300 TL
iPhone X Hoparlör Ahize Değişimi400 TL
iPhone XR Hoparlör Ahize Değişimi300 TL
iPhone XS Hoparlör Ahize Değişimi300 TL
iPhone XS Max Hoparlör Ahize Değişimi300 TL
iPhone X Kamera Çerçevesi Değişimi149 TL
iPhone X Kamera Camı Tamiri149 TL
iPhone 7 Home Tuşu Değişimi299 TL
iPhone 7 Plus Home Tuşu Değişimi299 TL
iPhone 8 Home Tuşu Değişimi299 TL
iPhone 8 Plus Home Tuşu Değişimi450 TL
iPhone XS Max Arka Kamera Camı Değişimi200 TL
iPhone XR Arka Kamera Camı Değişimi200 TL
iPhone XS Arka Kamera Camı Değişimi200 TL
iPhone 6S Ses Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 6S Plus Ses Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi400 TL
iPhone 7 Plus Ses Entegresi Değişimi350 TL
iPhone XR Ses Entegresi Değişimi749 TL
iPhone XS Ses Entegresi Değişimi749 TL
iPhone XS Max Ses Entegresi Değişimi749 TL
iPhone 7 Home Tuşu Basmıyor Çözümü349 TL
iPhone 11 Ekran Değişimi999 TL
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi3250 TL
iPhone 11 Pro Ekran Değişimi2500 TL
iPhone X OLED Ekran Değişimi799 TL
iPhone 11 Arka Cam Değişimi600 TL
iPhone 11 Pro Arka Cam Değişimi650 TL
iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi700 TL
iPhone 11 Ön Cam Değişimi800 TL
iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi850 TL
iPhone 11 Pro Max Ön Cam Değişimi900 TL
iPhone 11 Red Product Ekran Değişimi TL
iPhone 11 Pro Red Product Ekran Değişimi TL
iPhone 11 Pro Max Red Product Ekran Değişimi TL
iPhone 6 Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL
iPhone 8 Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL
iPhone 7 Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL
iPhone 7 Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL
iPhone 6S Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL
iPhone 6S Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL
iPhone 6 Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL
iPhone 8 Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL
iPhone 11 Batarya Değişimi500 TL
iPhone 11 Pro Batarya Değişimi500 TL
iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi500 TL
iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi1400 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi200 TL
iPhone 12 Mini Ekran Değişimi3400 TL
iPhone 12 Mini Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi900 TL
iPhone 12 Ekran Değişimi3300 TL
iPhone 12 Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Arka Cam Değişimi900 TL
iPhone 12 Pro Ekran Değişimi3500 TL
iPhone 12 Pro Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi900 TL
iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi4250 TL
iPhone 12 Pro Max Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi900 TL
iPhone 12 Yedek Parça Tamir Fiyatları250 TL
iPhone X Face ID Çip Değişimi850 TL
iPhone XS Face ID Değişimi800 TL
iPhone XS Max Face ID Değişimi1000 TL
iPhone 11 Face ID Değişimi1100 TL
iPhone 11 Pro Face ID Değişimi1200 TL
iPhone 11 Pro Max Face ID Değişimi1200 TL
iPhone 12 Face ID Değişimi1400 TL
iPhone 12 Pro Face ID Değişimi1400 TL
iPhone 12 Pro Max Face ID Değişimi1400 TL
iPhone 12 Mini Face ID Değişimi1400 TL
iPhone 11 Pro Arka Kamera Camı Değişimi249 TL
iPhone 11 Pro Max Arka Kamera Camı Değişimi249 TL
iPhone 13 Ekran Değişimi4000 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir