iPhone İşlemci ve Anakart Arızaları Tamiri

iPhone Anakart Değişimi Fiyatı

iPhone İşlemci ve Anakart Arızaları Tamiri

Konu iPhone işlemci ve anakart arızaları tamiri olduğunda işinde fazlasıyla tecrübeli CepMarket servisine her zaman güvenebilirsiniz. CepMarket’te iPhone işlemci ve anakart tamiri ve değişim işlemleri her bileşen için 1 saatten kısa olmaktadır.

iPhone İşlemci ve Anakart Arızaları Tamiri

Tamiri Nasıl Yapıyorsunuz?

iPhone’da işlemci tamiri temel olarak anakart değişimini ele alır. Zira diğer tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi iPhone işlemcileri değiştirilebilir değildir. Anakarta gömülü durumdadırlar. Ancak CepMarket gibi profesyonel servislerde re-flow makinesi yardımıyla arızalı bir iPhone işlemcisi yenisiyle değiştirilebilir. Bu işlem oldukça risklidir ve sadece işinde tecrübeli servisler tarafından yapılmalıdır.

Verilerim Silinir mi?

iPhone anakartlarında da durum benzerdir. Arızalı bir anakart için yapılabilecek tek şey yenisiyle değiştirmektir. Bu mantık devreleri belirli bir çip etrafında çalışacak şekilde dizayn edildiğinden, tek bir bileşenin arızalanması tüm anakartın değişmesi gerektiği anlamına gelir. Anakart veya işlemci tamiri iPhone’daki tüm verileri siler.

Telefon Tamircisi Tavsiye

Fiyat Bilgisi Nedir?

CepMarket’te anakart tamiri fiyatları ve işlemci tamiri fiyatları hakkında bilgi almak için şimdi servisimizi arayabilirsiniz. Ayrıca cihazınızı mağazamıza ücretsiz kargoyla gönderebileceğinizi de hatırlatalım. Tüm tamirlerimiz yaklaşık 1 saat içerisinde tamamlanır. CepMarket olarak 2006 yılından bu yana telefon işlemci ve anakart değişimi yapıyoruz ve gelişmiş tamir tekniklerimiz sayesinde fiyatları olabildiğince aşağı çekebiliyoruz.

İşçilik ve Parça Garantisi

  • iPhone işlemci ve anakart arızaları tamiri yapan telefon servislerinden biri olarak Kadıköy, CepMarket’te tüm onarımlarda parça ve işçilik -garantimiz bulunmaktadır.
  • Böylece tamirde herhangi bir şeyin ters gitmesi durumunda sorunun ücretsiz bir şekilde düzeltileceğinden emin olursunuz.
  • Apple teknisyenlerimiz anakart veya işlemci tamirini yaptığı cihazda tüm gerekli kontrolleri teslimden önce yerine getirir.

Kadıköy’de Arızalı Apple iPhone Onarımları

Apple teknisyenlerimiz işlerinde fazlasıyla tecrübeli, uzman birimlerden oluşmaktadır. Ekibimiz tüm arızalı iPhone’larda aynı gün arıza giderme vaadi sunuyor. Arızanız giderildikten sonra iPhone’unuz yeniden ilk günkü gibi orijinal performansını göstermeye başlar. İşlemci ve anakart tamirlerimiz sadece A kalite ve orijinal parçalarla yapılır.

Telefonda Facebook Uygulaması Açılmıyor

Aralık 2020 – iPhone Anakart ve İşlemci Tamiri Ücretleri

Model İşlemci Değişimi Fiyatı Anakart Değişimi Fiyatı
iPhone XS Max
Sorunuz Sorunuz
iPhone X
Sorunuz Sorunuz
iPhone 8 Plus
Sorunuz Sorunuz
iPhone 7 Sorunuz Sorunuz
iPhone 6S Plus
Sorunuz Sorunuz
iPhone 6S Sorunuz Sorunuz
iPhone 6 Plus
Sorunuz Sorunuz

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (2)

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir