iPhone 6 Batarya Değişimi Fiyatları

iPhone 6 Batarya Değişimi

iPhone 6 Batarya Değişimi

  • Her iPhone 6 bir noktada pil değişimine ihtiyaç duyar
  • Pil değişimi en önemli parça değişimi işlemidir.
  • Bu işlem uygun fiyatlı görünse de sadece A kalite pillerle yapılmalıdır aksi halde sonuçları maddi ve sağlık anlamında can sıkıcı olabilir.

Pil Değişimi Çok Önemlidir

CepMarket, Kadıköy teknik servisimizde her zaman A kalite iPhone 6 pil değişimleri yapıyoruz. A kalite piller iPhone 6’dan çıkarılan orijinal pilden farksızlardır. Bu nedenle düşük kalite yedek piller ile karıştırılmamalıdır. A kalite pillerde yanma, ısınma, patlama gibi problemler neredeyse hiç yaşanmaz.

İlk Günkü Pil Ömrüne Dönün

iPhone 6 pil değişimi yaklaşık 45 dakikada tamamlanır ve bu anlamda çok kısa sürer. Değişimin ardından iPhone 6 cihazınız yeniden ilk günkü pil ömrüne kavuşur. Önceleri yarım günü çıkaramayan ve hatta şarj dahi olmayan iPhone 6’nız artık eskisi gibi 1 günü ve ötesini rahatlıkla tamamlar hale gelir. Telefonunuzun hızında hiçbir değişim olmaz, aksine hızlanabilir.

iPhone'da Batarya Ömrü Uzatma

İşlemciniz Hızlanabilir

Apple zayıflayan pillere tedbir olarak iPhone işlemcilerini yavaşlatıyor. Pil değişiminin ardından iPhone 6’nız hızlanabilir. CepMarket olarak Kadıköy servisimizde hızlı ve güvenilir iPhone 6 pil değişimleri yapıyoruz. Bununla beraber ücretsiz kargoyla iPhone 6 pil değişimi yaptığımızı da belirtelim, hem de tüm Türkiye illeri bu hizmete dahildir.

Ocak 2021 – iPhone 6 Pil Değişimi Fiyatları

Model ve Tamir Fiyat
iPhone 6S Plus Pil Değişimi 179 TL
iPhone 6S Pil Değişimi 180 TL
iPhone 6 Plus Pil Değişimi 179 TL
iPhone 6 Pil Değişimi 149 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!