iPad Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPad Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPad Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPad ön cam değişimi fiyatları CepMarket’te Apple servislerinden çok daha uygun fiyatlıdır. CepMarket’te iPad ön cam değişimi işlemleri 45 dakika gibi bir sürede tamamlanır ve bu iş için yalnızca OEM yedek parçalar kullanılır.

iPad Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPad Cam Yenileme Fiyatları Nisan 2021

Sıvı kristal ekranların aksine iPad ön camları herhangi bir dijital fonksiyona sahip olmayan ürünlerdir. Dolayısıyla bunların yedek parça değişimlerinin çok pahalı olmaması gerekir. Ancak Apple ön cam ya da koruyucu cam değişimi yapmadığından, ön camı kırılan kullanıcıların full ekran değişimi için ödeme yapmaları beklenir. CepMarket gibi servislerde ise bu geçerli değildir.

iPad ön cam değişimi servisimizde çok kısa sürede tamamlanır. Bunun için Buz Makinesi gibi gelişmiş ekipmanlardan yardım alınır. Buz Makinesi iPad’in ön camını yerinden çok daha kolay ve hızlı bir şekilde çıkarılmasına yardımcı olur. Geleneksel yöntemler basit teknikleri ele aldığından hata oranı daha yüksektir. Ancak teknisyenlerimizin sahip olduğu bu tür ekipmanlar sayesinde işlem hiç olmadığı kadar seri bir hale gelir.

  iPhone Orjinal Cam Değişimi

Bu anlamda iPad 2 cam değişimi servisimizde 299TL ve Apple iPad Air 2 cam değişimi ise 700TL olmaktadır. İşlemden sonra verileriniz silinmez. Tüm fiyat bilgileri için aşağıdaki tablomuza göz atın.

Nisan 2021 – iPad Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Apple iPad 2299 TL319 TL
Apple iPad 2 Mini299 TL319 TL
Apple iPad 3299 TL279 TL
Apple iPad 3 Mini299 TL349 TL
Apple iPad 4299 TL349 TL
Apple iPad Air399 TL649 TL
Apple iPad Air 2700 TL1199 TL
Apple iPad Mini300 TL349 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir