İç Ekranı Sağlam Telefonun Ekran Değişimi

İç Ekranı Sağlam Telefonun Ekran Değişimi

İç Ekranı Sağlam Telefonun Ekran Değişimi

İç ekranı sağlam telefonun ekran değişimi oldukça önemli işlemlerin başında geliyor. İç ekranı sağlam telefon düzgün görüntü vermeye devam eden telefon demek. Bu cihazlarda LCD arızalanmaz ancak dış koruyucu cam kırılır ve tamir edilmesi gerekmektedir.

İç Ekranı Sağlam Telefonun Ekran Değişimi

İç Ekranı Sağlam Telefonda Cam Değişimi

CepMarket iPhone ve Samsung telefonlarla sınırlı olmakla birlikte, tamir ettiği cihazlarda cam değişimi yapabilmektedir. Cam değişimi, sözünü ettiğimiz üzere iç ekranın hasar almadığı ancak telefonun ekranının hala çatlak göründüğü durumlarda uygulanır. Avantajlarının en başında ekran değişimine kıyasla daha düşük maliyetli olması vardır. Bu çoğu modelde neredeyse yarı fiyatına inebilir. Ancak Apple dış cam ya da koruyucu cam veya sadece cam değişimi yapmaz. Ekran değişimleri daha maliyetlidir ve kaçınılması yararlı olabilir.

CepMarket gibi işinde tecrübe sahibi servisler iç ekranı sağlam cihaza “ekran değişimi” yapmaz. Bunun yerine cam değişimi yapar. Ekran değişimi çok daha kolay bir işlem olduğundan bazı servisler ekranınızı değiştirerek sizi tuzağa çekebilirler. Zira hem daha yüksek ücret alırlar hem de işlem onlar için kısa sürede tamamlanır. Ancak takılan ekran düşük kaliteliyse görüntünüz bozulacak ve renkler birbirine karışacaktır. Orijinal ekranda olduğu gibi yüksek kalite görüntüler alamazsınız. Ayrıca ekran daha kolay çizilir ve kırılır.

Samsung Ön Cam Değişimi ile İlgili Merak Edilenler

Sahip olduğumuz buz makinesi gibi gelişmiş ekipmanlar sayesinde iç ekranı sağlam telefonu, sadece camını yenileyerek eski hasarsız haline getiriyoruz. Ücretler modelden modele farklılık göstermektedir. Şimdi bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Aşağıda Samsung telefonların cam değişimi ücreti yer alır.

Ocak 2021 – Samsung Cam & Ekran Değişimi Ücretleri

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
Samsung Galaxy S10 Plus 750 TL 2200 TL
Samsung Galaxy S10 700 TL 1950 TL
Samsung Galaxy S10E 550 TL 1000 TL
Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition) 900 TL 999 TL
Samsung Note 9 700 TL 1850 TL
Samsung S9 Plus 600 TL 1900 TL
Samsung S9 600 TL 1650 TL
Samsung Note 8 600 TL 1900 TL
Samsung S8 Plus 500 TL 1700 TL
Samsung S8 500 TL 1500 TL
Samsung S7 Edge 500 TL 1500 TL
Samsung S6 Edge 600 TL 845 TL
Samsung S6 Edge Plus 600 TL 999 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!