En Yakın Oppo Mağazası

2019 yılında ilk kez Türkiye’ye giriş yapan dünyaca ünlü akıllı telefon markası Oppo şaşırtıcı tasarımlara sahip yenilikçi cihazları ve rekabetçi fiyat noktasıyla büyük ilgi görüyor. Şirket ilk çentiksiz tam ekran telefonlardan birini tasarlayarak herkesi şaşırtmıştı. Oppo şimdi İstanbul’da ve en yakın Oppo mağazasının nerede olduğunu merak edenler için bu rehber yazımızı hazırladık.

Yakınımdaki Oppo Mağazası

Piyasaya çıkan son Oppo akıllı telefonları yakından test etmek, cihazların tüm özelliklerini deneyimlemek ve ardından dilerseniz kolayca satın almak için en yakın Oppo mağazasına yol alabilirsiniz. Kadıköy’de yeni açılan Oppo mağazası merkezi konumu ile hemen herkese yakın bir noktada bulunuyor. Yakınınızdaki bu Oppo mağazasına Söğütlüçeşme Cami Otopark Karşısı, No:196, 34722 Kadıköy adresiyle ulaşabiliyorsunuz.

  • En yakın Oppo mağazasına gittiğinizde şirketin en iddialı en yeni telefonlarını test edebilirsiniz.
  • Bu Oppo mağazasında aynı zamanda orijinal Oppo aksesuarlar satın alma şansına sahip oluyorsunuz.
  • Garantili Oppo telefonlar satın almak için siz de şimdi en yakın Oppo mağazamıza uğrayın.
Bozuk iPhone Veri Kurtarma

En Yakın Oppo Mağazası Nerede?

Söğütlüçeşme Cami Otopark Karşısı, No:196, 34722 Kadıköy adresinde bulunan İstanbul’un en yakın Oppo mağazası Kadıköy telefon servisi ve diğer telefon markalarıyla aynı binada yer alıyor. Yeni Oppo telefonları test etmek ve satın almak isteyen kullanıcılar kolayca Oppo mağazasına gelebiliyor; Oppo telefonlarını tamir etmek isteyenler ise aynı binadaki CepMarket servisinde aynı saat içerisinde onarım yaptırabiliyorlar.

Mağazada Hangi Oppo Telefonları Test Edebilirim?

Mağazamızda Oppo Reno 2, Oppo RX17 Pro ve Oppo F9 gibi birbirinden iddialı ve alternatifleri arasında daha avantajlı cihazları kullanma şansına erişebilirsiniz. Türkiye’de bu imkanı sağlayan çok az noktadan biri olarak siz de şimdi Kadıköy’deki Oppo mağazamıza gelerek yeni bir Oppo telefon sahibi olabilirsiniz. Konu hakkında daha fazla bilgi için bize 7/24 WhatsApp destek hattımızdan veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

2 Nisan 2020 – Oppo Telefon Tamirleri

ModelFiyat
Oppo A5s Ekran Değişimi TL
Oppo Find X Ekran Değişimi TL
Oppo Find 7a Ekran Değişimi TL
Oppo F9 Ekran Değişimi TL
Oppo AX7 Ekran Değişimi TL
iPhone Format Nasıl Atılır?