Çatlak Telefon Camı Nasıl Onarılır?

iPhone Cam Kırılması Nasıl Giderilir?

Çatlak Telefon Camı Nasıl Onarılır?

CepMarket, çatlak telefon camı nasıl onarılır sizlere bundan bahsedecek. Bilindiği üzere camlar onarılabilir değildir. Aynısı telefon camı için de geçerli. Ekran çatlaması bu nedenle geri dönüşü olmayan bir yoldur ve cam değişimi yapılması gerekir.

Hızlı ve Güvenilir Cam Değişimleri

Kabartma tozu ve su karışımı veya diş macunu gibi ögeler camdaki çatlakları düzleştirerek çukur hale getirir ve çatlak ortadan kalkar. Ancak cam çatlamasında böyle bir şey söz konusu değildir ve cam değişimi yapılması gerekir. Kadıköy telefon teknik servisi CepMarket’te Samsung ve Apple iPhone telefonlara cam değişimi yapıyoruz.

  • Yalnız cam değişimi işlemi ile orijinal LCD cihazda kalır ve sadece çatlak cam değiştirilir.
  • Resmi servisler dahil her servis cam değişimi yapamaz. Bu nedenle CepMarket gibi işlerinde tecrübeli isimlere güvenmeniz gerekir.
  • Çatlak telefon camı onarımı 2 ile 3 saat sürer.
  • Kullanıcılar dilerse cihazlarını ücretsiz kargo ile bizlere gönderebilirler ve çatlak cam onarımı yapılan cihazları aynı gün kargoya verilir.
  Akıllı Telefonların Cam Değişim Fiyatları

Görüntü ve Işık Kalitesi Değişmez

CepMarket servisimizde sadece A kalite yedek camlarla çatlak telefon camı onarımı yapıyoruz. Bu parçalar sayesinde cihazınızda görüntü ve ışık kalitesi anlamında bir değişiklik olmamaktadır. Telefonunuz yeniden ilk günkü gibi görünmeye başlar.

Dokunmatik Hissiyatı Değişmez

Benzer şekilde çatlak telefon camı onarımının ardından telefon dokunmatik hissiyatı ve performansı değişmez. Üstüne üstlük bilgileriniz de kaybolmaz ya da dayanıklılık olumsuz anlamda değişmez.

Telefon Tamir Videomuz

Nisan 2021 – Telefon Tamir Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone X Cam Değişimi600 TL
iPhone XR Cam Değişimi700 TL
iPhone XS Cam Değişimi600 TL
iPhone XS Max Cam Değişimi800 TL
iPhone 8 Cam Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Cam Değişimi350 TL
iPhone 7 Plus Cam Değişimi250 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir