Samsung Galaxy Ekran Camı Kırık

Samsung Galaxy Ekran Camı Kırık

Samsung Galaxy Ekran Camı Kırık

Samsung Galaxy telefonunuzda ekran camı kırık görünüyorsa bu sorunu çok basit bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. CepMarket’te Samsung Galaxy ekran camı değişimi işlemleri 45 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Samsung Galaxy Ekran Camı Kırık

Samsung Ekran Camı Değişimi Yapmaz Nisan 2021

Samsung Galaxy telefonunuzun ekran camı kırıksa CepMarket teknisyenlerimiz cihazınızı çok kısa bir sürede onarabilirler. Resmi Samsung mağazasında yapılan tamir işlemlerinin tamamlanması günleri veya haftaları bulurken CepMarket’te bu yalnızca çok daha uygun fiyatlı değil aynı zamanda çok daha hızlıdır. Bu da 2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren mağazamızı cazip hale getiren detaylar arasındadır.

Ekran camı kırılması kritik öneme sahip bir konudur. Apple ve Samsung gibi şirketler cam değişimi yapmazlar. Eğer sadece camınız kırıksa ve görüntüden sorumlu LCD ekranınızda herhangi bir hasar yoksa ekran değişimi için Samsung’a fazladan ücret ödemenize gerek yoktur. CepMarket gibi servisler yalnızca cam değişimi yapabilir. Ekran camı değişimi, LCD’nin üst kısmında yer alan koruyucu camı kapsar. Dolayısıyla ekran kırıldığında cihaz normal şekilde görüntü vermeye devam ediyorsa, LCD değişimi yaptırmanız gerekmez.

  iPhone 5s Telefon Camı Ne Kadar?

Ekran camı değişimi hemen hemen tüm Samsung’lara yapılabilmektedir. Kırık cam özel makinelerimiz ile yerinden çıkarılır ve yenisi ile değiştirilir. Teknisyenlerimiz bu iş için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi‘ni kullanırlar. Buz Makinesi ile hasarlı cihaz -174 dereceye soğutulur ve sonrasında cam kolayca yerinden alınır. Yeni OEM kalite cam yerine takıldığında işlem tamamlanmış olur. Hiçbir veriniz ya da fotoğrafınız tamirin ardından silinmez.

Nisan 2021 – Samsung Cam Değişimi Fiyatları

ModelİşlemFiyat
Samsung Note 9Cam Değişimi
Samsung S9 PlusCam Değişimi600 TL
Samsung S9Cam Değişimi600 TL
Samsung Note 8Cam Değişimi600 TL
Samsung S8 PlusCam Değişimi500 TL
Samsung S8Cam Değişimi
Samsung S7 EdgeCam Değişimi
Samsung S7Cam Değişimi300 TL
Samsung S6 EdgeCam Değişimi600 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir