AirPods ve EarPods Temizleme

Blog sayfasına dönün
AirPods ve EarPods Temizleme

AirPods ve EarPods Temizleme

Apple’ın son zamanlarda çıkarmış olduğu en gözde ürünlerden biri olarak kabul edilen AirPods severek kullanılmaya devam ediyor. Piyasanın en iyi kablosuz ses kalitesini sunan AirPods kirlilik gibi durumlarda bu performansını kaybedebiliyor ve hatta çalışmayı durdurabiliyor. Peki kablosuz AirPods ve kablolu EarPods temizleme işlemi nasıl yapılır? Bunu cevapladık.

Apple Kulaklıkları Nasıl Temizlenir?

Apple’ın gözde kulaklıkları AirPods ve EarPods temizleme işleminde bilinmesi gereken ilk konuların başında kulaklıkların suyun altında temizlenmemesi gelir. AirPods suya dayanıklı olsa da suyla temas su korumasını zamanla yıpratır.

  • İkinci noktada ise yumuşak, kuru ve tüy bırakmayan bir bez kullanmak geliyor.
  • Beze herhangi bir şey sürmenize gerek yok zira sabun, şampuan, saç kremi, losyon, parfüm, çözücü ve deterjan gibi ürünler AirPods veya EarPods’ta lekelere ya da başka hasarlara yol açabilir.
  • Kulaklığı hafif nemli bezle temizledikten sonra tüy bırakmayan yumuşak kuru bezle durulayın.
Samsung Telefonda WhatsApp Çöküyor

Dikkat Edilmesi Gerekenler

AirPods veya EarPods’u temizleme işleminde son adım ise kulaklığı şarj kutusuna yerleştirmeden önce tamamen kurumasını beklemektir. Ayrıca tamamen kuruyana kadar kullanmamakta önemli. Kulaklıklarda açıklıklar vardır, bunlara su girmediğinden emin olun. Mikrofon ve hoparlör ızgaralarındaki kirleri kuru pamuklu çubukla temizleyebilirsiniz.

AirPods, AirPods Pro ya da EarPods temizleme sürecinde keskin nesneler ya da aşındırıcı malzemeler kullanmamak önemlidir.

6 Temmuz 2020 – AirPods – EarPods Tamir Fiyatları

ModelFiyat
AirPods – EarPods Temizleme FiyatıSorunuz
AirPods – EarPods İkinci El FiyatıSorunuz
AirPods – EarPods Çip DeğişimiSorunuz
AirPods – EarPods TamiriSorunuz

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün