Telefon Yere Düştü Şarj Olmuyor

Blog sayfasına dönün
Kadıköy Yerinde Cep Telefonu Tamiri

Telefon Yere Düştü Şarj Olmuyor

Telefon yere düştü şarj olmuyor şikayetiyle mağazamıza gelen birçok müşteriyle karşılaşıyoruz. Telefonun yere düştükten sonra şarj olmasını engelleyen genellikle üç etken bulunmaktadır: Batarya, şarj soketi ve anakart.

Yere Düşen Telefonda Şarj Sorunu Kasım 2020

Bu sorunu ortadan kaldırmak başta karmaşık görünebilir. Ancak tecrübeli CepMarket teknisyenlerimiz işinde en iyilerden oluşmaktadır. Teknisyenlerimiz önce cihazınızdaki sorunu tanımlamak için birkaç test gerçekleştirecektir. İşlemlere başlamadan önce telefonunuzu yedekleyerek verilerinin kaybolmayacağından emin olurlar. Ardından adımlara geçilir. Telefon yere düştü şarj olmuyor probleminde ilk adım bataryayı kontrol etmektir.

Batarya değişimi yapmak nispeten en hızlı seçenektir. Eğer bataryada bir arıza olmadığına karar verilirse bu durumda şarj soketi değişimine geçilir. Soket düşmeden sonra hasar almış olabilir. Konnektörlerde hasar olduğu tespit edilirse şarj soketi değişimi yapılır. Sorun genellikle bu adımdan sonra çözülür. Ancak bazı durumlarda şarj devresi de arızalanabiliyor. Devre tamir edilebilir değilse anakart değişimi tek seçenek oluyor.

iPhone Şarjdayken Ekran Titremesi

Yere düşen telefonun şarj olmaması probleminde servisimizin izlediği adımlar bunlardır. İşlemde OEM kalite parçalar kullanılır ve ortalama süre 1 saattir.

Kasım 2020 – Şarj Soketi Değişim Ücretleri Kasım 2020

Model Değiştirilen Parça Fiyat
iPhone 6s
Şarj Soketi 150 TL
iPhone 8 Plus Şarj Soketi 300 TL
iPhone 8 Şarj Soketi 300 TL
iPhone 7 Plus Şarj Soketi 250 TL
iPhone 7 Şarj Soketi 250 TL
iPhone 5c Şarj Soketi 110 TL
iPhone 6 Plus
Şarj Soketi 150 TL
iPhone 6s Plus
Şarj Soketi 150 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün