Tablet Ekran Camı Tamiri Ucuz mu?

Tablet Ekran Camı Tamiri Ucuz mu?

Tablet Ekran Camı Onarımı Nerede Yapılıyor

Artık 7’den 70’e hiç kimsenin elinden düşmeyen tabletleri her yerde görebiliyoruz. Özellikle de çocukların ellerinde oldukça fazla olan bu tablet bilgisayarlar, yeni nesil çocukların oyuncakları haline de geldiği için oyunları esnasında çeşitli darbelere maruz kalabiliyorlar. Bu darbeler sonucunda ekranında kırık, çizik ve mürekkep dağılması gibi sorunların olması da yüksek olasılıklıdır. Tablet ekranlarında bu tarz sorunlar ile karşılaşan kişilerin ilk yaptıkları ise Tablet Ekran Camı Tamiri hakkında fiyat araştırmasına girmek oluyor.

Tablet Ekran Camı Tamiri için fiyatlar darbenin yarattığı zarara göre değişmekle birlikte bazen de ekranın komple değişmesine karar kılınıyor. Tablet bilgisayarların camının değişimi söz konusu olduğunda ise fiyatlar haliyle artıyor. Tablet bilgisayar ekranı tamirinde uygun fiyat ve işinde profesyonel bir ekip arıyor iseniz Cep Market tam size göre! Cep Market bünyesine sonsuz güvenebilir ve gönül rahatlığı ile Tablet Ekran Camı Tamiri ve daha birçok işlem için başvurabilirsiniz.

Tablet bilgisayarlarda hasara bağlı olarak yapılan işlemlerle birlikte bazen ekranı değiştirmek en iyi çözüm oluyor. Hele ki darbeye bağlı olarak mürekkep akması gibi sorunlar ile karşılaşılmışsa ekranı değiştirmekten başka çare kalmıyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone ön cam değişim artık yapılmıyor mu?

Tablet Bilgisayarlarda Hasar Onarım Ücretleri Kadıköy

Tablet bilgisayarların ekranlarının değişim ücreti ise markalarına göre çeşitlilik göstermektedir. Genel olarak sıralayacak olursak:

 • Samsung tablet bilgisayar modellerinde bu fiyat 180 TL ile 400 TL arasında
 • iPad tablet bilgisayar modellerinde ise bu fiyat 450 TL ile 650 TL arasında
 • Acer tablet bilgisayarlar için bu fiyat 400 TL ile başlayıp artış gösteriyor.
 • Amazon Kindle tablet bilgisayarlar için ise 119 dolar gibi bir ücret istenmektedir.
 • Asus tablet bilgisayarlarda ise fiyatlar 350 TL’den başlayıp 700 TL’ye kadar artış göstermektedir.
  iPhone Ön Cam Fiyatı

Bu fiyatlar genel olmakla birlikte artıp düşebilmektedirler. Sizler en doğru ve güncel bilgiyi tablet bilgisayar ekran camınızın tamirini veya değişimini gerçekleştirecek olan yetkili servis verecektir.

Tablet Ekran Camı Tamiri sonrasında tekrardan oluşabilecek olası kazaları önlemek için şu hususlara dikkat etmenizi öneririz:

 • Ekran camınızı tamir ettirdikten sonra mutlaka bir ekran camı koruyucu edinmenizi tavsiye ederiz.
 • Ekran camı kadar tablet bilgisayarınızı da koruyacak bir koruyucu kılıf kullanmanız sizi olası kazalara karşı koruyacaktır.

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Sesli Anlatım | ASMR VİDEO

Samsung Tablet Ekran Cam Değişimi İstanbul

Yüksekten düşme, darbe alma gibi telefonunuza zarar verebilecek birçok nedene bağlı olarak her telefonda görebileceğimiz telefon camının hasar görmesi durumu Samsung için de geçerlidir. Telefon ekranı hasar almış fakat dokunmatiğinde herhangi bir sorun yok ise Samsung ekran cam değişimi işinizi çözecektir.

Tablet ekran cam değişimi sanıldığı aksine çok uzun süren bir işlem değildir. Cep Market olarak Samsung ön ekran camı değişimini çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip sorunsuz bir biçimde gün içerisinde tarafınıza teslim etmekteyiz.

Telefon ekranları içerisinde birçok katmanı bulundurmaktadırlar. Bu katmanlardan yalnızca üst camın zarar görmüş olması durumunda Samsung telefonunuzun camı ürünün bizzat barkotlu orijinal camı ile değiştirilerek ekran camı değişimi işlemi sorunsuz bir biçimde gerçekleştirilir. Eğer LCD ekran zarar görmüş ise ilk olarak LCD ekran tamir edilerek sorunun ortadan kalkması sağlanmalıdır.

Gerek Samsung gerek diğer telefon markalarında karşılaşmış olduğunuz sorunlar karşısında telefonunuzun bir parçası değişecek ise mutlaka orijinal olduğuna emin olduğunuz barkotlu parçalar ile değişim yapılmasını tavsiye ederiz. Düşük maliyetli olduğu için tercih edilen halk arasında ‘çakma’ olarak bilinen yan sanayi ürünlerinin kullanımı sonucunda şu sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksektir:

 • Telefonunuzun ömrünü tahmininizden daha fazla kısaltabilir.
 • Size yeni sorunlar açabilirler.
 • Telefonunuzdan yeterli verimi alamayabilirsiniz.
 • Yan sanayi parçaların garantisi olmaz bu sebeple hiçbir güvenceleri yoktur.
 • Düşük maliyet açısından seçilse de çok kısa sürede bozulacağı için tekrardan almanız gerekir bu da orijinal parçadan daha çok bir maliyet çıkarır.
  iPad Ön Cam Değişimi Fiyatları

Tablet Ekran Camı Tamiri Kadıköy

Güvenilir Olmayan Telefon Tamir Noktalarından Uzan Durun

Bu sebeple Samsung tablet ekran değişimi işlemi de başta olmak üzere orijinal parçaların telefonunuz üzerinde kullanıldığına emin olmanızda fayda var. Güvenilir olmayan bazı telefon tamir noktalarında orijinal ürün kullandığını söyleyerek orijinal ürün ücretini alıp sahte ürün kullananlar ve bunun yanında telefonun içeriğindeki bilgilere erişim sağlayan kişiler de bu piyasanın içerisinde maalesef bulunmaktadır. Bu tarz yerlerden uzak durmak ve telefonunuzu emanet edeceğiniz noktayı iyi seçmek oldukça önemlidir. Cep Market ile telefonlarınız ve telefonlarınız içerisindeki bilgiler güvendedir. Gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Yaygın Tablet Modelleri Tamir Fiyatları – Nisan 2021

Samsung T-113 Tablet Ekran Değişimi299 TL
Samsung T-115 Tablet Ekran Değişimi299 TL
Samsung Tab T113 Ön Cam Değişimi199 TL
Samsung Tab T116 Ön Cam Değişimi199 TL
Samsung Tab T230 Ön Cam Değişimi199 TL
Samsung Tab T300 Ön Cam Değişimi199 TL
Samsung Tab T310 Ön Cam Değişimi199 TL
Samsung Tab T320 Ön Cam Değişimi199 TL
Samsung Tab T560 Ön Cam Değişimi199 TL
Samsung Tab T700 Ön Cam Değişimi199 TL
Venus V Tab 7810 Ekran Değişimi TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir