Samsung Servis Kadıköy

İstanbul Kadıköy ilçesinde iyi bir Samsung servisi arıyorsanız artık daha fazla bakmanız gerekmiyor. 12 seneyi aşan tecrübesiyle CepMarket Kadıköy Samsung servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Samsung Servis Kadıköy
Samsung Servis Kadıköy

Kadıköy’de Samsung Servisi

Samsung’lar iPhone’lardan sonra en pahalı akıllı telefonlar olarak biliniyor. Samsung cihazınızda ciddi bir problemle karşılaştıysanız CepMarket servisimize gelerek uzman yardımı alabilirsiniz. Görünmez kazalar her zaman meydana gelebilir.

Bunlar Samsung telefonunuzda kırık bir ön ekrana ve artık işlev göstermeyen dokunmatiğe sebep olabilir. Tecrübeli Samsung servisimiz cihazınızda ücretsiz hasar tespit işlemi yapacak ve size sorunlarını aktaracaktır. Ardından tüm iş deneyimli teknisyenlerimizin eline kalmaktadır.

Servisimiz Kadıköy‘de yer almaktadır ve en son Samsung’lardan daha önceki modellere kadar tüm cihazlarda tamir işlemi yapıyoruz. CepMarket en iyi parça değişimi hizmetini en uygun fiyatla sunmayı hedefler. Samsung tamirleri ucuz değildir ve bunlar için yeterli bütçeniz olmayabilir, bu yüzden hizmetlerimizi uygun fiyatla verdiğimizden emin oluyoruz.

Telefonun Ekran Tamiri Cam Değişimi Kaç TL

2 Nisan 2020 – Samsung Ekran Değişim Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung Note 9Ekran Değişimi
Samsung S9 PlusEkran Değişimi
Samsung S9Ekran Değişimi
Samsung Note 8Ekran Değişimi
Samsung S8 PlusEkran Değişimi
Samsung S8Ekran Değişimi
Samsung S7 EdgeEkran Değişimi
Samsung S7Ekran Değişimi
Samsung S6 EdgeEkran Değişimi