Kadıköy Samsung Teknik Servis

iPhone Ekranında Işık Sızması

Kadıköy Samsung Teknik Servis

Samsung teknik servis arayan pek çok müşterimiz soluğu Kadıköy, CepMarket mağazamızda alıyor. Kadıköy Samsung teknik servisi olarak 2006 yılından bu yana telefon ve tablet tamirleri yapıyoruz. Samsung telefonunuza dair her türlü arızayı gideriyor ve tamirlerimizde A kalite yedek parçalar kullanıyoruz. İşlemlerimiz ortalama 1 saat sürmektedir ve verileriniz silinmemektedir.

Hızlı ve Güvenilir

Samsung teknik servisimizde tüm onarımları işlerinde profesyonel Samsung teknisyenlerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Teknisyenlerimiz önce cihazınızı inceliyor ve ne tür hasarlara sahip olduğunu tespit ediyor. Hasar tespit süreci ücretsiz olarak yürütülmektedir. Müşterilerimiz tüm tamiri baştan sona izleyebiliyor. Dilerlerse telefonlarını belirledikleri bir saat ya da günde geri alabiliyorlar.

Ücretsiz Kargoyla Samsung Teknik Servis Hizmetleri

Kadıköy mağazamıza erişemeyen müşterilerimize bir de ücretsiz kargoyla Samsung tamiri imkanı sunuyoruz. Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz eğer Kadıköy mağazamıza uğrayamıyorsa o halde telefonlarını ya da tabletlerini bizlere kargo ücreti ödemeden gönderebiliyorlar. Yurtiçi anlaşmamız sayesinde tüm kargolar gidişte ve gelişte ücretsizdir.

  Samsung Ekranında Işık Sızması

Performans Kaybı Olmaz

  • A kalite parçalar kullanmamız nedeniyle Samsung cihazınızda hiçbir performans kaybı da olmaz.
  • Örneğin, ekran değişimlerinde ekran parlaklığı, dokunmatik tepki hızı, performansı ya da camın kalitesi ve dayanıklılığı orijinali gibi kalır.

CepMarket Mağazamız

Mayıs 2021 – CepMarket Tamirleri ve Fiyatları

Model ve TamirFiyat
iPhone 7 Kamera Değişimi450 TL
Samsung S8 Plus Ön Cam Değişimi500 TL
Huawei Mate 8 Ekran Değişimi299 TL
iPhone 8 Plus Ekran Camı Değişimi350 TL
iPhone 6 Nano Glass Ekran Koruyucu TL
Samsung A5 2017 Ekran Değişimi549 TL
iPhone X Power Entegresi Değişimi750 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir