iPhone X OLED Yan Sanayi Ekran Değişimi

iPhone X OLED yan sanayi ekran değişimi yapıyoruz. Değişimlerimiz 45 dakika ile 1 saat gibi bir sürede tamamlanmaktadır. iPhone X OLED yan sanayi ekranlar normal ekranlardan çok daha uygun fiyatlı olup, ucuz ekran iç ekran tamiri yaptırmak isteyenler kullanıcılar için oldukça cazip bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Yan sanayi ekranlar ile orijinal ve çıkma ekranlar arasında ekran kalitesi ve performans anlamında düşünüldüğü gibi çok büyük fark bulunmuyor.

Sık Sorulan Sorular

  • Yan sanayi OLED ekran değişiminden sonra iPhone X cihazınızın verileri kaybolmaz.
  • Teknisyenlerimiz tüm bilgilerinizin korunduğundan emin olmak için yedekler ve güvenle muhafaza eder.
  • Ekranım kırıldı, çatladı şikayetiyle ucuz iPhone X ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize yan sanayi OLED seçeneğimizi sunuyoruz.
iPhone Ekran Değişimi Ekşi

Hızlı Tamir Süresi

Tamir sürelerimiz oldukça kısadır. iPhone X cihazınızı aynı gün teslim alabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz kargo ve ücretli kurye seçeneklerimiz de bulunuyor. Doğrudan mağazamıza gelmek için yol tarifi alabilirsiniz. Ekran kırılması, ekran çatlaması gibi sorunlarda en hızlı onarımlardan birini gerçekleştiriyoruz. İşlemden sonra ön panelinizde hiçbir hasar kalmıyor.

iPhone X  Yan Sanayi Ekran Değişimi Videosu

Ücretiniz Nedir?

Tüm yan sanayi iPhone tamirlerini öğrenmek için hemen şimdi mağazamızı arayabilirsiniz ve merak ettiğiniz soruları tarafımıza iletebilirsiniz. Ücretlerimiz uygun olup, zaman zaman indirimler dahi yapıyoruz. WhatsApp destek hattımızdan bize mesajlarınızı da iletebilir ve anında dönüş alabilirsiniz.

24 Şubat 2020 – iPhone X Tamir Bilgileri

ModelFiyat
iPhone X Yan Sanayi OLED Ekran Değişimi 750 TL
iPhone X Cam DeğişimiSorunuz
iPhone X Arka Kamera Camı DeğişimiSorunuz
iPhone X Batarya DeğişimiSorunuz
iPhone X DeğişimiSorunuz

İlk Günkü Performans

Tecrübeli iPhone teknik servisi olarak tüm tamirlerimizi profesyonel teknisyenlerimiz eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda mağazamıza getirilen hasarlı ya da kırık ekranlı iPhone’ları ilk günkü peformanslarına kavuşturuyoruz. Yan sanayi ekranlar müşterilerimiz arasında sıkça tercih ediliyor. Ucuz, cazip fiyatlı olmaları ilgi odağı oluyor.

Samsung J7 DUO Ekran Fiyatı 2018