[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

iPad Garanti Sorgulama

iPad’inizi satın aldığınız tarihi hatırlamıyor veya cihazınızda AppleCare gibi bir uzatılmış garanti hizmeti kullanmıyorsanız, iPad’inizin garanti durumunu öğrenmenin gayet kolay bir yolu bulunuyor. Aşağıdaki adımları izleyerek iPad garanti sorgulama yapabileceksiniz.

iPad Garanti Sorgulama
iPad Garanti Sorgulama

Garantinizin durumunu kontrol etmek şaşırtıcı derecede basittir. İhtiyacınız olan tek şey, cihazın seri numarası veya IMEI numarası olacak. Bunu bir dakika içinde öğrenebilirsiniz.

iPad Seri Numarası Sorgulama veya iPad IMEI Bulma

  • iPad’inizde Ayarlar > Genel > Hakkında’ya gidin ve listeden “Seri Numarası” veya “IMEI” ye dokunup basılı tutarak kopyalayın.
  • Ayrıca iTunes’a bağlayarak da seri numarasını öğrenebilirsiniz. iPad, iTunes’a bağlandığında özet sekmesine geçmeniz yeterlidir.

iPad’in Garantisini Kontrol Etme

Cihazınızın seri numarasını veya IMEI’sini öğrendikten sonra, iPad’in hâlâ garanti kapsamında olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki adımları uygulayın. iPad garanti sorgulama şu adımlarla yapılır:

Samsung Ekran Değişimi ile İlgili Sorular

Sonrasında satın alma tarihi ve garanti bitiş tarihi gibi cihazınızın mevcut bilgilerinin yer aldığı özel bir sayfaya yönlendirilirsiniz. iPad garanti sorgulama ile ilgili tüm bilmeniz gerekenler bunlar.

2 Nisan 2020 – iPad Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Apple iPad 2 299 TL 319 TL
Apple iPad 2 Mini 299 TL 319 TL
Apple iPad 3 299 TL 279 TL
Apple iPad 3 Mini 299 TL 349 TL
Apple iPad 4 299 TL 349 TL
Apple iPad Air 399 TL 555 TL
Apple iPad Air 2 700 TL 1199 TL
Apple iPad Mini 300 TL 349 TL