iPhone Ekran Kaydetme Ses Yok

Blog sayfasına dönün
iPhone Ekran Kaydetme Ses Yok

iPhone Ekran Kaydetme Ses Yok

iPhone ses problemleri genel olarak mikrofon ve yazılım kaynaklı olmaktadır. Yine de kimi zaman ses sorununun özünde kronik bir arıza vardır. Kadıköy, CepMarket tamir servisimizde uzman teknisyenler ile bu tür arızaları hızlıca ortadan kaldırıyoruz. Ekran kaydetme işleminde ses olmaması tipik olarak mikrofon değişimi gerektirir. Ancak başka çözümler denenebilir.

iPhone’u Baştan Başlatın

  • iPhone 8 / iPhone 7’yi yeniden başlatın: Sürgü görünene kadar Yan düğmeyi basılı tutun. iPhone’unuzu kapatmak için kaydırıcıyı sürükleyin. Yaklaşık 30 saniye sonra, Apple logosu görünene kadar Yan düğmeyi tekrar basılı tutun.
  • iPhone X’i yeniden başlatın: Sürgü görünene kadar Yan düğmeyi ve her iki ses düğmesini basılı
  • tutun. iPhone X’inizi kapatmak için kaydırıcıyı sürükleyin. Yaklaşık 30 saniye sonra, Apple logosunu görene kadar Yan düğmeyi tekrar basılı tutun.
iPhone Karşıya Ses Gitmiyor Sorunu

Tüm Ayarları Sıfırlayın

iPhone / iPad’deki Tüm Ayarları Sıfırlayın. iPhone 8 / X dokunmatik ekranın çalışmaması gibi birçok durumda çok etkili bir yöntem olabilir.

  • Ayarlar> Genel> Sıfırla> Tüm Ayarları Sıfırla seçeneğine gidin. Verileri sıfırlamadan sadece Ayarları sıfırlamış olursunuz.

iPhone / iPad’inizi Geri Yükleyin

  • iPhone / iPad’inizi bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın.
  • iTunes’u başlatın ve iTunes’un sol üst köşesindeki cihaz simgesine tıklayın.
  • Yedeklemeyi Geri Yükle’yi tıklayın. Seçenek göründüğünde, en son iTunes yedeklemesini seçin ve Geri Yükle’yi tıklayın. iTunes yedeklemesini şifrelediyseniz, iPhone yedeklemesinin kilidini açmak için şifreyi girmeniz gerekir.

Mikrofon Değişimi Yaptırın

Bunlar probleminizi çözmüyorsa CepMarket tamir servisimizde ücretsiz hasar tespit işlemiyle mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz.

24 Eylül 2020 – iPhone Hoparlör, Ahize ve Mikrofon Değişimi Fiyatları

Model ve ParçaDeğişim Fiyatı
iPhone Hoparlör
120 TL
iPhone Mikrofon100 TL
iPhone Ses Entegresi
400 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün